Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Вашите форуми.
Дългият кей  - Page 3 EmptyПет Авг 24, 2012 6:11 pm by Francesca Elia;

» Приятели ..
Дългият кей  - Page 3 EmptyНед Юни 03, 2012 7:57 pm by Rebekah Mikaelson ♥

» Im SEXY and I know it ( SPAM ) Vol.1
Дългият кей  - Page 3 EmptyСъб Юни 02, 2012 6:28 pm by Rosalie Cullen

» Преди 3 месеца; Колорадо
Дългият кей  - Page 3 EmptyЧет Май 31, 2012 7:04 pm by Katharina von Bismark

» Търси се Мод
Дългият кей  - Page 3 EmptyЧет Май 31, 2012 1:38 pm by Rebekah Mikaelson ♥

» Преди 2 години в Лас Вегас
Дългият кей  - Page 3 EmptyСря Май 30, 2012 7:28 pm by Кали

» Преди година в Банкок,Тайланд.
Дългият кей  - Page 3 EmptyВто Май 29, 2012 8:43 pm by Natalie.

» Записване за Масовото РП !
Дългият кей  - Page 3 EmptyВто Май 29, 2012 8:38 pm by Rosalie Cullen

» И от този момент нататък всичко придоби смисъл ...
Дългият кей  - Page 3 EmptyВто Май 29, 2012 4:51 pm by -Richard Swan

- V.I.P -
Дългият кей  - Page 3 4802546m
Staff
Дългият кей  - Page 3 4803146B
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 13, на Пон Май 21, 2012 8:17 pm

Дългият кей

3 posters

Страница 3 от 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Дългият кей  - Page 3 Empty Re: Дългият кей

Писане by Elizabeth Dane. Съб Май 26, 2012 5:35 pm

- Обикновен мъж,за които давам всичко. - казах толкова тихо колкото само аз да чуя,бях се сгушила,а погледът ми се рееше из стаята докато го слушах.
- Може и така да е.. но може и да те е страх,че ако си намериш някое момиче то би те оставило защото си ловец.. което ще е страшно глупава стъпка. - погледнах го и се усмихнах леко. - Имаше време в което мислех,че не мога да обичам.. и че не мога да бъда обичана но с времето разбрах че не може постоянно да си сам.. аз винаги съм била съвсем сама. - усмихнах се лекичко и отново поставих глава върху гръдният му кош,заслушвайки се в сърцето му.
- Мога да имам деца.. исках.. искам.. но.. - замълчах. Не знаех какво ме спираше.. може би бях прекалено старомодна.. - Ти.. искал ли си деца някога? Когато си мислил за семейство..
Elizabeth Dane.
Elizabeth Dane.

Брой мнения : 36
Join date : 19.05.2012

Всичко за героите
Име:
Години:
Най-важно за героя:

Върнете се в началото Go down

Дългият кей  - Page 3 Empty Re: Дългият кей

Писане by Дийн Уинчестър Съб Май 26, 2012 6:12 pm

- Не си сама, има толкова много разгонени тинейджъри, които ще те желаят. С техните хормони и всичко.
Изкикотих се и я погледнах за момент ухилено като помълчах малко.
- Деца? Ммм... не знам, рано ми е все още, но един ден ще ги искам. Просто е различно когато си имаш някой, който ще ти подръжава един ден и ще се учи от теб. Пък и като са малки са сладурковци. С техните малки пръстчета и всичко.. мдам, бебетата понякога са ми слабост.
Подсмихнах се и се загледах отново нагоре към тавана замечтано. Семейство. Какво ли изобщо значеше тази дума?
Дийн Уинчестър
Дийн Уинчестър

Брой мнения : 70
Join date : 20.05.2012

Върнете се в началото Go down

Дългият кей  - Page 3 Empty Re: Дългият кей

Писане by Elizabeth Dane. Съб Май 26, 2012 6:35 pm

- Семейството.. - започнах леко несигурно - Винаги е било много важно за мен. Винаги съм се вманиачавала по тази тема,както и за бебетата - засмях се. - Като нормалните момичета,но колкото повече минава времето се убеждавам,че може би при мен няма да стане.. - засмях се отново за свое успокоение. Отново споделях много с него.. Кога ще чуеш един смъртен грях да говори за семейство и деца.. още по малко да е привързан към някой. - Знаеш ли колко е рядко смъртен грях да е привързан към някого.. все едно.. живота ти зависи от този някой.. задушаваш се щом не е до теб и винаги искаш да го спасиш.. - говорех замислено,докато леко галех гръдния му кош. - Една от сестрите ми се ожени.. Гордостта.. Не потръгна.. от тогава просто съм на мнение,че за мен няма да стане колкото и да искам.. виждаш.. имам демони след себе си.. - прочистих гърлото си,повдигнах се и целунах устните му,
- За теб ще провърви.. ще си много сладко татенце.. - смигнах му и се усмихнах. Макара че може би щеше да е трудно да го видя някога с друга. - Искаш ли после да се разходим по плажа? Гладен ли си?
Elizabeth Dane.
Elizabeth Dane.

Брой мнения : 36
Join date : 19.05.2012

Всичко за героите
Име:
Години:
Най-важно за героя:

Върнете се в началото Go down

Дългият кей  - Page 3 Empty Re: Дългият кей

Писане by Дийн Уинчестър Съб Май 26, 2012 6:52 pm

- Хей..
Погледнах я веднага в очите, като се надигнах лекичко и се облегнах на едната си ръка.
- Не мисли само негативно. Аз също искам някой ден да имам дете, но коя майка ще избере баща като мен, който постоянно може да отсъства? И да ги излага на опасност постоянно? И да обикалят духове около тях?
Мисля, че ми схвана мисълта, можех да продължа цял ден да давам примери с това. Но щом имаше толкова много, значи имаше защо и да ги давам за пример.
- Може някой път да си направим наше дете, та така поне... ще имаме оправдание за шантаво семейство и няма да сме сами!
Дийн Уинчестър
Дийн Уинчестър

Брой мнения : 70
Join date : 20.05.2012

Върнете се в началото Go down

Дългият кей  - Page 3 Empty Re: Дългият кей

Писане by Elizabeth Dane. Съб Май 26, 2012 7:00 pm

- Дийн.. - започнах тихо,поглеждайки го. Целунах леко устните му и се усмихнах. - Аз съм стара.. много стара.. може не физически,но психически да. - въздъхнах. - знаеш ли колко пъти съм проклинала себе си и това че не съм като хората.. Но.. Щом срещнах теб.. ти някак ме накара отново да вярвам че всичко може да е по-добре.. накараме да имам надежда за себе си..Ти.. ти ми върна живота. Няколко пъти дори. - засмях се. Така си беше.. моя СуперДийн. Погалих бузата му ,а очите ми бяха приковани в неговите,така в сякаш бях потънала в тях.
- За това за мен си невероятен и ако някога поискаш семейство аз съм на среща..
Elizabeth Dane.
Elizabeth Dane.

Брой мнения : 36
Join date : 19.05.2012

Всичко за героите
Име:
Години:
Най-важно за героя:

Върнете се в началото Go down

Дългият кей  - Page 3 Empty Re: Дългият кей

Писане by Дийн Уинчестър Съб Май 26, 2012 7:24 pm

- Значи.. току-що го направих с баба?!
Направих се на ударен и се огледах объркано на шега.
- Баба, баба.. ама една доста секси баба!
Погледнах я и се наведох да я целуна набързо.
- Може пък да стане едно хубаво семейство от нас. Един смъртен и една не-толкова смъртна.
Ухилих се доволно и легнах отново до нея.
- Но иначе.. усещам лек глад. Пържени картофки може би! Обожавам ги!
Дийн Уинчестър
Дийн Уинчестър

Брой мнения : 70
Join date : 20.05.2012

Върнете се в началото Go down

Дългият кей  - Page 3 Empty Re: Дългият кей

Писане by Elizabeth Dane. Съб Май 26, 2012 7:50 pm

- Дам.. мина се.. - казах също шеговито,а след това се разсмях. Кога друг път щеше да мине секси бабче като мен? Щипнах го леко по ръката и се подсмихнах, Семейство.. определено щяхме да сме интересна гледка.
- Така и така.. си единственото приближаващо се нещо до семейство.. липсва ни само малкото зверче,което ще има твойте очи и характер. - смигнах му. Можех да готвя много работи.. колкото и странно да звучеше.
- Ще ти направя.. и ще измисля нещо за десерт. - казах изправяйки се. Из хола имаше много мои снимки по различни страни.обичах да пътувам,искаше ми се да отида и до Париж но все съм смятала че там не се ходи сам. Целунах челото на Дийн и се изправих.. Наметнах му една завивка и казах закачливо :
- Не искам секси татенцето да се разболее.. - след това се качих по стълбите. Облякох си едно черно бельо и си наметнах един копринен халат. Слязох до кухнята и започнах да си трупам разни продукти. Започнах да правя картофите като тези в Макдоналдс.. бях работила известно време и знаех как стават нещата. По едно време видях,че Дийн наднича. Подсмихнах се,но не му обърнах внимание. Щом направих картофите за десерт направих малка сметанова торта с ягоди. Занесох чинийте в хола. В една по малка чаша налях уиски,а в другата кола.
Elizabeth Dane.
Elizabeth Dane.

Брой мнения : 36
Join date : 19.05.2012

Всичко за героите
Име:
Години:
Най-важно за героя:

Върнете се в началото Go down

Дългият кей  - Page 3 Empty Re: Дългият кей

Писане by Дийн Уинчестър Съб Май 26, 2012 8:21 pm

- О, аз почти никога не се разболявам!
Поправих я малко преди да излезе от стаята. Поне вече не бях гол като първобитните хора, а разглеждах целия хол и след малко се нахвърлих изгладнял на храната.
- Това всичкото?!
Очите ми светнаха и веднага започнах да ям така, сякаш не бях ял с дни.
- О, благодаря ти много! Вече те искам за жена!
Дийн Уинчестър
Дийн Уинчестър

Брой мнения : 70
Join date : 20.05.2012

Върнете се в началото Go down

Дългият кей  - Page 3 Empty Re: Дългият кей

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 3 Previous  1, 2, 3

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите