Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Вашите форуми.
Дългият кей  - Page 2 EmptyПет Авг 24, 2012 6:11 pm by Francesca Elia;

» Приятели ..
Дългият кей  - Page 2 EmptyНед Юни 03, 2012 7:57 pm by Rebekah Mikaelson ♥

» Im SEXY and I know it ( SPAM ) Vol.1
Дългият кей  - Page 2 EmptyСъб Юни 02, 2012 6:28 pm by Rosalie Cullen

» Преди 3 месеца; Колорадо
Дългият кей  - Page 2 EmptyЧет Май 31, 2012 7:04 pm by Katharina von Bismark

» Търси се Мод
Дългият кей  - Page 2 EmptyЧет Май 31, 2012 1:38 pm by Rebekah Mikaelson ♥

» Преди 2 години в Лас Вегас
Дългият кей  - Page 2 EmptyСря Май 30, 2012 7:28 pm by Кали

» Преди година в Банкок,Тайланд.
Дългият кей  - Page 2 EmptyВто Май 29, 2012 8:43 pm by Natalie.

» Записване за Масовото РП !
Дългият кей  - Page 2 EmptyВто Май 29, 2012 8:38 pm by Rosalie Cullen

» И от този момент нататък всичко придоби смисъл ...
Дългият кей  - Page 2 EmptyВто Май 29, 2012 4:51 pm by -Richard Swan

- V.I.P -
Дългият кей  - Page 2 4802546m
Staff
Дългият кей  - Page 2 4803146B
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 13, на Пон Май 21, 2012 8:17 pm

Дългият кей

3 posters

Страница 2 от 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Дългият кей  - Page 2 Empty Re: Дългият кей

Писане by Дийн Уинчестър Пон Май 21, 2012 7:56 pm

- Нямаш си и идея колко..
Прошепнах и се подсмихнах, въпреки, че бях съвсем сериозен. А и сякаш този танц щеше да й се отдава. Просто излъчваше този сексапил, че всеки един танц би й се отдал, но най-вече този.. или в скута. Не, рано беше да мисля за Коледа.
- Но ако не искаш няма..
Превъртях я да седне на плота, но така, че да бъда плътно до нея.
- Мислиш ли, че е добра идея да живея временно при теб, тогава ?
Дийн Уинчестър
Дийн Уинчестър

Брой мнения : 70
Join date : 20.05.2012

Върнете се в началото Go down

Дългият кей  - Page 2 Empty Re: Дългият кей

Писане by Elizabeth Dane. Пон Май 21, 2012 8:07 pm

- Ако ме целунеш още веднъж може и да го получиш. - подсмихнах се дяволито,а след това обвих леко крака около гърбът му,,за да го приближа още повече до себе си.
- Имението е голямо.. дори съм сигурна,че ще се разминаваме и дори няма да се виждаме.. което не е много добре за мен.. - засмях се шеговито,а след това ръката ми леко премина през косата му.
- Естествено,че е добра идея. Няма да те оставя да спиш в някой мухлясал мотел. - казах малко по-сериозно. Можеше да се шегувам за доста работи,но това ,че не бих го оставила сам бе едно от тях.
- Ако все още искаш танци седни в хола и почакай..
Elizabeth Dane.
Elizabeth Dane.

Брой мнения : 36
Join date : 19.05.2012

Всичко за героите
Име:
Години:
Най-важно за героя:

Върнете се в началото Go down

Дългият кей  - Page 2 Empty Re: Дългият кей

Писане by Дийн Уинчестър Пон Май 21, 2012 8:16 pm

- Добре, ще приемем, че е добра идея, стига само да не се караме всеки ден като женена двойка, че тогава наистина става доста лошо!
Намръщих се, но бързо усмивката се разля на лицето ми. Леко се отдръпнах като се огледах, за да преценя в коя стая да отида.
- Та хола? Но да знаеш, че аз няма да танцувам!
Докато довърша изречението и вече изхвърчах някъде по другите стаи и скочих на дивана веднага щом стигнах хола и започнах да се оглеждам любопитно.
Дийн Уинчестър
Дийн Уинчестър

Брой мнения : 70
Join date : 20.05.2012

Върнете се в началото Go down

Дългият кей  - Page 2 Empty Re: Дългият кей

Писане by Elizabeth Dane. Пон Май 21, 2012 8:44 pm

- Женените каращи се двойки са сладки! След това правят доста хубав секс,вместо "извинявай". - казах отново шеговито,слизайки от плота. Посочих му на къде е хола и се заизкачвах по стълбите. Облякох си една бяла прозираща рокля,а отдолу си сложих един доста секси бял комплект.,тайничко нагласих песента. Преди да вляза,свещите около него се запалиха. Песента на Janet Jackson - This Body започна да звучи из стаята и аз ся появих. Започнах да танцувам около един стол,изкарвайки го малко по-напред. Движенията ми бяха бавни,примамливи,Ръцете ми шареха из тялото ми,докато не започнаха да свалят едната презрамка. Поставих единия си крак върху стола и леко започнах да смъквам жартиерите. Щом единия падна го хвърлих към него,а след това пуснах другия на пода. Свалих и другата презрамка докато танцувах. Започнах бавно да ходя,без да губя ритъм към дивана. По пътя роклята ми падна.Започнах бавно да махам двете презрамки,докато все още придържах към гърдите си подобието на сутиен. С едната си ръка го избутах към дивана,а след това седнах в скута му и започнах бавно да се движа.
Elizabeth Dane.
Elizabeth Dane.

Брой мнения : 36
Join date : 19.05.2012

Всичко за героите
Име:
Години:
Най-важно за героя:

Върнете се в началото Go down

Дългият кей  - Page 2 Empty Re: Дългият кей

Писане by Дийн Уинчестър Пон Май 21, 2012 9:41 pm

Наместих се доста удобно като зачаках този уникален момент да се случи. Не вярвах, че наистина би го направила, по-скоро мислех, че ще се пошегува и ще дойде прекалено навлечена само и само да ме подразни. Но... всичко беше опроваргано когато се чуха първите секунди от песента. Явно кефа щеше да ми излезе днес, но направо замръзнах когато се появи в стаята. Ако беше в анимационен филм сега, туй беше момента очите ми да станат свръх големи. Започнах да прехапвам устни щом гледах тези нейни движения. О, какви мисли ми даваха, дори не беше за вярване. Никога не съм си мислил, че точно с нея щяхме да достигнем точно до тук, но.. просто тези движения, това облекло..! Дори хванах жартиера й и се ухилих още по-перверзно и доволно, а тази усмивка нямаше да изчезне дълго време. Но погледа ми беше разсеян когато и роклята падна от нея, а физиономията ми - безценна. Сякаш беше някакво подобие на сън, но от онези, в които усещаш и чувстваш. Дори когато седна в мен.. не, не, това си беше реалност. Просто самата ми физиономия когато танцуваше в скута ми.. изкушавах се за много неща.
- Знаеш ли..
Заговорих доста тихо, за да не нарушавам песента.
- Идеята за женените двойки ми допада.. ако загряваш..
Прехапах леко долната си устна, като ръцете ми минаха бавно по бедрата й, като бавно спуснах устните си по вратлето й..
Дийн Уинчестър
Дийн Уинчестър

Брой мнения : 70
Join date : 20.05.2012

Върнете се в началото Go down

Дългият кей  - Page 2 Empty Re: Дългият кей

Писане by Elizabeth Dane. Пон Май 21, 2012 10:17 pm

Подсмихнах се,харесваше ми ръцете му да галят тялото ми. Когато допря устните си до вратът ми,като че ли изтръпнах,но не престанах с танца,който малко по-малко ставаше по-бърз. Пуснах сутиенът си на земята,обърнах се към него и продължих с танца,с едната разлика,че вече виждах сладките физиономии,които правеше. Не му давах да пипа или целува,още не. Иначе после нямаше да е интересно. Ръцете ми се промъкнаха под блузата му където започнаха да галят корема му. След известно време се отървах от тениската и лекичко започнах да целувам гръдният му кош,докато тялото ми все още танцуваше в скута му. Правех така,че да усеща целувките ми като кубчета лед,разхождащи се по топлото му тяло.
Elizabeth Dane.
Elizabeth Dane.

Брой мнения : 36
Join date : 19.05.2012

Всичко за героите
Име:
Години:
Най-важно за героя:

Върнете се в началото Go down

Дългият кей  - Page 2 Empty Re: Дългият кей

Писане by Дийн Уинчестър Вто Май 22, 2012 3:27 pm

Буквално започваше да ме побърква по онзи хубав начин. За момент дори доста задълбочих гледката си към.. гърдите й, но бързо я погледнах отново в очите. Ах, че и не ми даваше да я целувам, нито да я докосвам, а това ме изгаряше от вътре. Сякаш от това зависеше живота ми, а аз не можех да се боря с това. Пък и... тя беше доста по-силна, така че нямах особено голям избор освен да си кротувам. Изпитвах нещо като изтръпване когато ме докосваше така.. а целувките й.. сякаш оставяха следи под кожата ми.
Дийн Уинчестър
Дийн Уинчестър

Брой мнения : 70
Join date : 20.05.2012

Върнете се в началото Go down

Дългият кей  - Page 2 Empty Re: Дългият кей

Писане by Elizabeth Dane. Съб Май 26, 2012 6:32 am

Като по-особено същество си имах и свой трикове. Докато целувах корема и гръдния му кош го карах да усеща лек възбуждащ електрошок. Ръцете ми все още бяха вплетени в неговите,за да не му давам да пипа. Реших да го по изтезавам още малко. Започнах да слизам още по надолу в бави целувки,изправих се от него,дръпнах го за ръцете,така,че щом се изправи да се долепи до мен. Целунах го бавно,страстно,откопчах дънките му. И отново го бутнах на дивана,подсмихвайки се. след това започна целувките от корема. Вече го бях оставила да пипа,ако желаеше. Отивах все по надолу и все по-надолу. Когато стигнах почти накрая на корема се задържах,премествайки целувките по вътрешната страна на бедрата.
Elizabeth Dane.
Elizabeth Dane.

Брой мнения : 36
Join date : 19.05.2012

Всичко за героите
Име:
Години:
Най-важно за героя:

Върнете се в началото Go down

Дългият кей  - Page 2 Empty Re: Дългият кей

Писане by Дийн Уинчестър Съб Май 26, 2012 12:18 pm

Най-после! Очаквах тази целувка сякаш от часове, а бяха просто минути. Беше си ужасно нетърпимо да не ме оставяше да правя каквото си искам, но така беше и по-забавно. Така само вътрешно ми се насъбираше и насъбираше и в един момент щях да "изригна" като вулкан, или просто щях да действам по-особено, нищо, че бях просто човек. Целувките й сякаш разтапяха лед по тялото ми и не можех да бъда по-смирен. Хванах я и я превъртях силно, като този път тя беше под мен и се почувствах горд от тази постъпка. Не я оставих да ми дава забрани или каквото и да е, а най-нахално хванах края на бикините й и ги избутвах надолу, докато не отделях ужасно бързите си целувки от нейните.
Дийн Уинчестър
Дийн Уинчестър

Брой мнения : 70
Join date : 20.05.2012

Върнете се в началото Go down

Дългият кей  - Page 2 Empty Re: Дългият кей

Писане by Elizabeth Dane. Съб Май 26, 2012 12:34 pm

Като че ли не аз бях тази прокарваща ток,а той.. успяваше да накара сърцето ми да бие все по-бързо и по-бързо. Неусетно той вече командваше парада,целувките ставаха все по страстни. Помогнах му да съблече бикините ми,а след това му помогнах с неговите боксерки. за момент го погледнах в очите,ръката ми нежно погали корема му,а след това и малко по-надолу.
- Искам те.. - прошепнах а след това го целунах. - Веднага.. - последва и още една целувка. - Твоя съм. - устните ми започнаха да целуват вратът му жадно,минавайки по шията.
Elizabeth Dane.
Elizabeth Dane.

Брой мнения : 36
Join date : 19.05.2012

Всичко за героите
Име:
Години:
Най-важно за героя:

Върнете се в началото Go down

Дългият кей  - Page 2 Empty Re: Дългият кей

Писане by Дийн Уинчестър Съб Май 26, 2012 12:43 pm

Този.. този сладък Грях.. беше ненаситен. Но това започваше да ми харесва в нея. Преди часове я мислех за може би най-невинното същество на тази земя, а сега очакванията ми бяха съвсем различни. Само с този нейн поглед, този нейн глас.. приканваше ме да влезна в нейния свят, който отрекох още преди, че не бих направил това. Но сега.. сега сякаш беше различно..
- Греховете..вие.. винаги ли сте.. такива...?
Говорех малко накъсано, но успях да свържа изречението си. Говорех с лек, но треперещ глас, защото точно вратът ми беше едно от най-слабите места по тялото ми, отделно и ръцете й..
Дийн Уинчестър
Дийн Уинчестър

Брой мнения : 70
Join date : 20.05.2012

Върнете се в началото Go down

Дългият кей  - Page 2 Empty Re: Дългият кей

Писане by Elizabeth Dane. Съб Май 26, 2012 12:56 pm

Не вярвах че някога бих се решила да направя това,което правех сега. Толкова време бях подтискала чувствата си към него,казвайки си че няма да бъда като всички останали момичета.. и все пак явно бях като тях. Целувките ми бяха нежни.. до сега никога не съм била чак толкова нежна, Ръцете ми продължаваха да галят всяка част от тялото му.
- Само аз.. - прошепнах му закачливо. - Само когато някой ми допада.. така че можеш да се чувстваш специален.. - съвсем леко и игриво захапах ухото му,а след това го погледнах и целунах устните му.
Elizabeth Dane.
Elizabeth Dane.

Брой мнения : 36
Join date : 19.05.2012

Всичко за героите
Име:
Години:
Най-важно за героя:

Върнете се в началото Go down

Дългият кей  - Page 2 Empty Re: Дългият кей

Писане by Дийн Уинчестър Съб Май 26, 2012 1:24 pm

Само двамата.. този израз, допадаше ми. Не бях още напълно сигурен за всичко това с нея, чувствата и останалото. Не можех да не крия, че бях доста объркан. Но.. познавах я от много време, приемах я такава, каквато беше.
Бях силно притиснат към нея.. нейната кожа, беше копринена, че когато малко се размърдах и отделях от нея, сякаш въздуха беше ужасно студен. Само тялото й можеше да ме затопли, за това бързо се долепях до нея. Преметнах леко косата й назад и долепих устните си нежно до врата й. Целувах я старателно и нежно, докато бавно спрях да я целувам, но устните ми бяха на нищожни милиметри, допиращи се до врата й и така се изкачих до устните й, докосвайки я само с топлия си дъх.
- Щом съм с теб, значи всичко е специално..
Усмихнах се леко, а устните ми се разтвориха и долепих устни над нейните, а тялото ми бавно се извиваше над нея. Мисля че вече бях готов да го направя, за това колкото и нежно я целувах, толкова и бавно и нежно проникнах в нея.
Дийн Уинчестър
Дийн Уинчестър

Брой мнения : 70
Join date : 20.05.2012

Върнете се в началото Go down

Дългият кей  - Page 2 Empty Re: Дългият кей

Писане by Elizabeth Dane. Съб Май 26, 2012 1:44 pm

Осъзнавах,че на него му бе трудно,все пак накрая се оказах нещо съвсем различно от човек.. А знаех колко ненавижда такива като мен. Но с него си бях аз. Елизабет. Елизабет Дейн. Недоволно от живота си момиче,което обича да се забавлява,не допуска никого до себе си,за да не бъде наранена. Допуснах него. Още от първия ден.. знаех,че мога да му се доверя. Нямаше да го притискам по никакъв начин,защото.. той бе невероятен,колкото и да не го признаваше. Забавен е.. изключително мил щом се налага,готов да защити тези които обича. Успя да плени непленимо сърце.. и не заслужаваше да прави нещо което не иска.. така и така го прави всеки ден. С мен щеше да е различно. Бях негова приятелка и винаги щях да бъда до него,каквото и да станеше. Когато прилепи тялото си до моето като че ли усетих нещо.. все едно нещо в мен се намести и бях цяла. устните ми се впиваха все по жадно в неговите,а след това издадоха звънлив и тих звук от удоволствие щом го усетих в себе си. Погалих нежно бузата му,а след това и косата.докато устните ми не се отделяха от неговите. Тялото ми започна да се извива под неговото,правейки въртеливи и нежни движения.
Elizabeth Dane.
Elizabeth Dane.

Брой мнения : 36
Join date : 19.05.2012

Всичко за героите
Име:
Години:
Най-важно за героя:

Върнете се в началото Go down

Дългият кей  - Page 2 Empty Re: Дългият кей

Писане by Дийн Уинчестър Съб Май 26, 2012 2:12 pm

Почти през цялото време си мислех за нея и за това, че я допусках до себе си. Знаеше всяка моя тайна, а сега явно и без да й ги казвам можеше да ги прочете. Не бях запознат със съществата като нея, но си давах сметка, че е много силна, но ме притесняваше, че някакви демони са след нея. Дали щях да мога да й помогна? Допуснах я напълно в своя свят, можех да й се доверя. Плъзнах дланта си по тялото й, към гърдите й, корема и се спрях на кръста й, помагайки си да прониквам малко по-лесно в нея. Все още загрявах, но малко по-малко засилвах движенията си в таза й.
Дийн Уинчестър
Дийн Уинчестър

Брой мнения : 70
Join date : 20.05.2012

Върнете се в началото Go down

Дългият кей  - Page 2 Empty Re: Дългият кей

Писане by Elizabeth Dane. Съб Май 26, 2012 2:25 pm

В сякаш сега когато бях с него нямаше нищо друго. Бях спокойна. Засипвах го с целувките си,галех го,правех всичко което толкова пъти съм обмисляла да направя,но не съм имала куража. Тялото ми бе изтръпнало,а сърцето ми биеше лудо. Съвсем леко изправих гръбнака си,докато тялото ми забързваше движенията си,за да мога да го усещам все по-дълбоко. Едвам приглушавах стенанията си докато го целувах. Може би.. това щеше да е последното най-хубаво нещо в живота ми преди да свърши. Една нощ с моята мечта. Дори с думи не можех да опиша колко значеше за мен.. и ако се държах като поредното глупаво момиче.. нямах нищо против..вече. Притиснах ръцете му към гърдите си,а след това започнах нежно да целувам рамото му,както и част от шията.
Elizabeth Dane.
Elizabeth Dane.

Брой мнения : 36
Join date : 19.05.2012

Всичко за героите
Име:
Години:
Най-важно за героя:

Върнете се в началото Go down

Дългият кей  - Page 2 Empty Re: Дългият кей

Писане by Дийн Уинчестър Съб Май 26, 2012 2:38 pm

До преди малко ако ми беше студено, то сега явно бях в паралелен свят. За секунди се пренесох в свят, в който не ме касаеше с кой съм и какво правя. Знаех, че съм с любим човек, за който бих направил много. Целувките й оставяха онези влажни, приятни следи, а когато премести ръцете ми, сякаш нещо в мен ме мотивираше да бъда по-бърз и по-бърз, но в един момент бавно забавях движението, за да я подразня. А и по самите й стонове се разбираше. Наведох се да целуна гърдите й и я прегърнах плътно, като се заиграх с малко по-страстни целувки, опитвайки се да овладявам положението и в двете действия, преди да се изложа и всичко да свърши много бързо.
Дийн Уинчестър
Дийн Уинчестър

Брой мнения : 70
Join date : 20.05.2012

Върнете се в началото Go down

Дългият кей  - Page 2 Empty Re: Дългият кей

Писане by Elizabeth Dane. Съб Май 26, 2012 2:53 pm

Тихо стенех името му,докато тялото ми се движеше с неговото,извивайки се като змия. Простенах по-силно когато забави движенията си. Подсмихнах се леко и впих устни в неговите,докато ръцете ми галеха гърбът му.
- Надявам се,че не си се изморил тигре- прошепнах му нежно а след това,аз застанах отгоре. Тазът ми продължи с движенията си,докато аз се наведох и отново започнах да засипвам тялото му с целувки. Когато не бях притиснат в него имах чувството че ми бе по-трудно да дишам. Леко преплетох пръстите си в неговите и се усмихнах.
Elizabeth Dane.
Elizabeth Dane.

Брой мнения : 36
Join date : 19.05.2012

Всичко за героите
Име:
Години:
Най-важно за героя:

Върнете се в началото Go down

Дългият кей  - Page 2 Empty Re: Дългият кей

Писане by Дийн Уинчестър Съб Май 26, 2012 3:11 pm

Когато бях вече под нея, оставих я сама да намери точния ритъм, като я накарах да замърка сладко, сладко, или поне това целях.
- В никакъв случай..
Също прошепнах тихо и захапах закачливо за ухото, като прокарах леко езика си. Така нежно, нежно стигнах и до устните й, докато преплитах пръстите си с нейните. Оставих я тя да води свободно, но я разсейвах и с целувки. Пиех дъха й, който беше като нектар при всяка целувка.
Дийн Уинчестър
Дийн Уинчестър

Брой мнения : 70
Join date : 20.05.2012

Върнете се в началото Go down

Дългият кей  - Page 2 Empty Re: Дългият кей

Писане by Elizabeth Dane. Съб Май 26, 2012 3:22 pm

Целувките му в сякаш прогаряха кожата ми,доставяйки ми още по-голямо удоволствие. Тялото ми се движеше ту бързо ту бавно,докато се опитвах да не пропускам нито една негова целувка. Изпитвах някакво приятно напрежение в себе си винаги щом тялото ми се долепеше до неговото. Нарочно забавих движенията си,нежно целунах ръцете му,а след това прилепих челото си до неговото,гледайки очите му,докато си открадвах по някоя малка целувчица.
- Как така успя да завъртиш главата ми.красавецо?
Elizabeth Dane.
Elizabeth Dane.

Брой мнения : 36
Join date : 19.05.2012

Всичко за героите
Име:
Години:
Най-важно за героя:

Върнете се в началото Go down

Дългият кей  - Page 2 Empty Re: Дългият кей

Писане by Дийн Уинчестър Съб Май 26, 2012 3:56 pm

- С мръсния начин, по който ме гледаш в момента.
Целунах брадичката й бавно и нежно, като накрая използвах върха на езика си уверено. Същото направих и когато бях отново при устните й, като леко изстенах срещу устните на Елизабет.
- А как стана.. при мен тогава? Ума ми само е по теб!
Промърморих с по-измъчен глас пред устните й. Отново я захапах леко, а тялото ми беше някак напрегнато, сякаш едва се крепях, но не исках да го покажа.
Дийн Уинчестър
Дийн Уинчестър

Брой мнения : 70
Join date : 20.05.2012

Върнете се в началото Go down

Дългият кей  - Page 2 Empty Re: Дългият кей

Писане by Elizabeth Dane. Съб Май 26, 2012 4:05 pm

Подсмихнах се и погалих главата му а след това се засмях леко. Знаеше как да подхранва егото. Целунах го много бързо и после още няколко пъти,докато забързвах движенията си.
- Направо съм учудена господин Уинчестър. Носи ви се слава че не си губите бързо умът. - казах закачливо след това Направях едно по-рязко движение след което отново забавих,движейки се страшно бавно. Наистина не разбирах как го направи.. толкова много време никой не можеше да достигне до самата мен,докато той го направи с лекота.
Започнах да целувам шията му отгоре надолу,стигайки до брадичката. Съвсем леко захапах долната му устна и веднага след това го целунах.
Elizabeth Dane.
Elizabeth Dane.

Брой мнения : 36
Join date : 19.05.2012

Всичко за героите
Име:
Години:
Най-важно за героя:

Върнете се в началото Go down

Дългият кей  - Page 2 Empty Re: Дългият кей

Писане by Дийн Уинчестър Съб Май 26, 2012 4:37 pm

Тези бавни движения ме побъркваха, сякаш искаш рязко да забърза, защото знаех, че така само се опитваше да ме подразни.
- А аз се чудя на госпожица Дейн как ме търпи.. през всички тези години.
Опит за шега, но лекия ми стон бързо ме накара да замлъкна. Тялото ми вече се изпълваше напълно и някак усещах самия край, защото сам забързах движението си, защото по този бавен начин.. не можех дълго.
Дийн Уинчестър
Дийн Уинчестър

Брой мнения : 70
Join date : 20.05.2012

Върнете се в началото Go down

Дългият кей  - Page 2 Empty Re: Дългият кей

Писане by Elizabeth Dane. Съб Май 26, 2012 4:56 pm

Започнах отново да забързвам движенията си,докато продължавах да го милвам.
- Винаги мога да те търпя. Госпожица Дейн винаги ще е до вашият секси задник. - казах шеговито,но естествено бях напълно сериозна. Тялото ми отново се прилепи в неговото. Целувах бузите му,устните и шията. След известно време и двамата приключихме,видимо по уморени. Сгуших се до него,поставайки глава върху гръдния му кош,целувайки го съвсем леко. Радвах се,че не ме бе разпитал защо не му бях казала още в началото и че не се бе разсърдил.
- Ти си наистина невероятен.. И не го казвам просто защото правихме страхотен секс.
Elizabeth Dane.
Elizabeth Dane.

Брой мнения : 36
Join date : 19.05.2012

Всичко за героите
Име:
Години:
Най-важно за героя:

Върнете се в началото Go down

Дългият кей  - Page 2 Empty Re: Дългият кей

Писане by Дийн Уинчестър Съб Май 26, 2012 5:18 pm

Притеснявах се, да не задавам цял ден прекалено много въпроси. Не исках да я смутя, притесня, ядосам и да си тръгне обидена. Не исках да я притискам по никакъв начин, за това нямаше да я разпитвам за миналото и всичко.
- Не съм нищо особено..
Засмях се, докато си играех с един нейн кичур с едната си ръка. Почти винаги го правех с всяко момиче, харесваше ми.
- Просто съм обикновен мъж, който скоро ще стигне до 30те, а дори си няма момиче, което да защитава. Лова винаги ще ми пречи и няма да мога да изградя семейство. Може би с това се различавам само от останалите, но означава, че съм и откачалка, за това, че се занимавам с такава работа, за които повечето си мислят, че е измислица.
Винаги се бях замислял за семейство и всичко. Може би малко ще ми липсваше, но свикнах да съм си като сам вълк.
- Може би след някоя друга година ще направя нещо с мен. Ще се трансформирам, може би вампир. Иначе ти можеш ли да имаш деца или не?
Дийн Уинчестър
Дийн Уинчестър

Брой мнения : 70
Join date : 20.05.2012

Върнете се в началото Go down

Дългият кей  - Page 2 Empty Re: Дългият кей

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 3 Previous  1, 2, 3  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите