Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Вашите форуми.
Бар "Мистик Грил" EmptyПет Авг 24, 2012 6:11 pm by Francesca Elia;

» Приятели ..
Бар "Мистик Грил" EmptyНед Юни 03, 2012 7:57 pm by Rebekah Mikaelson ♥

» Im SEXY and I know it ( SPAM ) Vol.1
Бар "Мистик Грил" EmptyСъб Юни 02, 2012 6:28 pm by Rosalie Cullen

» Преди 3 месеца; Колорадо
Бар "Мистик Грил" EmptyЧет Май 31, 2012 7:04 pm by Katharina von Bismark

» Търси се Мод
Бар "Мистик Грил" EmptyЧет Май 31, 2012 1:38 pm by Rebekah Mikaelson ♥

» Преди 2 години в Лас Вегас
Бар "Мистик Грил" EmptyСря Май 30, 2012 7:28 pm by Кали

» Преди година в Банкок,Тайланд.
Бар "Мистик Грил" EmptyВто Май 29, 2012 8:43 pm by Natalie.

» Записване за Масовото РП !
Бар "Мистик Грил" EmptyВто Май 29, 2012 8:38 pm by Rosalie Cullen

» И от този момент нататък всичко придоби смисъл ...
Бар "Мистик Грил" EmptyВто Май 29, 2012 4:51 pm by -Richard Swan

- V.I.P -
Бар "Мистик Грил" 4802546m
Staff
Бар "Мистик Грил" 4803146B
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 13, на Пон Май 21, 2012 8:17 pm

Бар "Мистик Грил"

3 posters

Go down

Бар "Мистик Грил" Empty Бар "Мистик Грил"

Писане by Елена Гилбърт Сря Май 16, 2012 6:31 pm

Бар "Мистик Грил" 1c08ae3c3e335f31
Елена Гилбърт
Елена Гилбърт
Admin

Брой мнения : 49
Join date : 16.05.2012

Всичко за героите
Име:
Години:
Най-важно за героя:

Върнете се в началото Go down

Бар "Мистик Грил" Empty Re: Бар "Мистик Грил"

Писане by Каролайн Форбс Пон Май 21, 2012 12:35 pm

След като обиколих всички възможни магазини, купих си две, страшно секси рокли с намаление, замених старата си с пирала с нова, претършувах и магазините с обувки.. Реших, че толкова пазар ще ми е достатъчен за днес.
Напоследък малко бяха хората, които се интересуваха от мода, което беше направо влудяващо! Облечни безвкусно тийнове и дори възрастни хора!
Виждайки всички тези катастрофи, реших да си почина малко и .. знам ли? Да пийна уиски примерно. Вече бях пълнолетна.
А и се опитвах искренно да забравя тази история.. с вампирите и всичко останало. Майка ми отсъстваше много именно заради това.. Което ме накара да "отгледам себе си" абсолютно сама.
Седнах на бара, като се усмихнах широко на бармана.
-Уиски с лед.. Или.. Или направо една бутилка? -Запитах по-скоро себе си, а бармана ме погледна объркано. -.. Не, само една чаша! .. Не, не, чакай! Направо цяло шише..-Усмихнах се извинително, виждайки лекото раздразнение на сладура, който ме обслужваше.
Тъкмо се готвех да отпия, когато до мен седна някой.
Каролайн Форбс
Каролайн Форбс

Брой мнения : 10
Join date : 20.05.2012

Всичко за героите
Име:
Години:
Най-важно за героя:

Върнете се в началото Go down

Бар "Мистик Грил" Empty Re: Бар "Мистик Грил"

Писане by Stefan Salvatore Пон Май 21, 2012 12:53 pm

Беше настъпил поредния ден, в който седях на стола в стаята си, държейки в ръка познатата черна химикалка и поредния дневник. С малката разлика, че сега не знаех какво да напиша. Пръстите ми се плъзгаха по бялата хартия, сякаш галеха някого. Въздъхнах тежко и затворих тетрадката, захвърляйки химикалката върху нея. Станах от мястото си и с бавна крачка приближих прозореца, който бе близо до леглото ми. Отместих съвсем леко едната завеса и се загледах навън. Времето днес бе хубаво и нямаше онези познати валежи. Слънцето грееше, сякаш предвещаваше нещо хубаво да се случи. Изпитах странната нужда да се махна от къщата и да пийна нещо. Не, че бях привържаник на алкохола, по-скоро Деймън си падаше по него, но едно питие нямаше да навреди на никого ..
Пуснах завесата, като веднага стаята се затъмни и взех черното си кожено яке от закачалката. Облякох го и изтичах надолу по стълбите. След това излязох от къщата и не след дълго се озовах в бар "Мистик Грил". Бях чувал хубави отзиви за него, надявах се да са вярни.
Със спокойна крачка влязох върте, а погледа ми инстинктивно се спусна по всички наоколо. След няколко секунди продължих напред и седнах на един от високите столове, които бяха наредени на бара.
- Двойно уиски, чисто.
Казах усмихвайки се и кимнах на бармана срещу себе си. Докато чаках, бях забелязал блондинката до себе си, която бе поръчала цяла бутилка. Дали можеше да я изпие преди да изпадне в безсъзнание преди това? Подсмихнах се на мислите си и поклатих глава.
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore
The Ripper

Брой мнения : 34
Join date : 21.05.2012
Местожителство : Мисик Фолс

Всичко за героите
Име: Stefan Salvatore
Години: 18 / 164
Най-важно за героя: Превърнат във вампир през 1864 г. от Катрин Пиърс (Катерина Петрова). Трудно се контролира, когато вкуси човешка кръв, затова пие животинска. След десетилетия скитане по света, Стефан се завръща в Мистик Фолс.

Върнете се в началото Go down

Бар "Мистик Грил" Empty Re: Бар "Мистик Грил"

Писане by Каролайн Форбс Пон Май 21, 2012 12:59 pm

Сипах си съвсем малко в чашата, която придружаваше бутилката и погледнах непознатия до мен. По погледа му успях да различа леко недоверие относно това, че няма да мога да се справя с цялото шише.
-Мога! -Казах, сякаш съм прочела мислите му, но реално самото му изражение подсказваше много ясно какво си мисли. -Правила съм го и преди!
Отпих от чашата малко, след което я изпих на екс, опитвайки се да демонстрирам, че мога да изпия толкова, колкото поискам.. Истината обаче беше , че доста рядко близвах алкохол.
След като си налях отново и се пробвах да изпия и втората чаша, усетих как очите ми се насълзяват.. Все едно бях изпила лакочистител с огромна концентрация на спирт!
-Мамка му.. -Казах, кашляйки. Не трябваше да пробвам това отново!
Каролайн Форбс
Каролайн Форбс

Брой мнения : 10
Join date : 20.05.2012

Всичко за героите
Име:
Години:
Най-важно за героя:

Върнете се в началото Go down

Бар "Мистик Грил" Empty Re: Бар "Мистик Грил"

Писане by Stefan Salvatore Пон Май 21, 2012 1:09 pm

Я, виж ти. Явно на изражението ми ясно бе изписано недоверието, което изпитвах относно количеството алкохол, което блондинката можеше да изпие. И нямаше какво друго да е, защото тя беше обикновен човек, а не вампир. Като се замислех, можех да чуя биенето на сърцето й, как кръвта цирколираше по вените й .. Не, не, не. Не трябваше да мисля за това! Можех отново да изгубя контрол, а това нямаше да е никак хубаво. Дори бих казал, че ще е трагично.
- Бих се отказал на твое място.
Подметнах, докато отпивах малка глътка от уискито си. След това го оставих върху бара и започнах да обикалям с пръст по ръба на чашата. От далеч можеше да се види колко скучно ми бе в момента.
- Аз съм Стефан.
Представих се, гледайки към нея и усмихвайки се мило.
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore
The Ripper

Брой мнения : 34
Join date : 21.05.2012
Местожителство : Мисик Фолс

Всичко за героите
Име: Stefan Salvatore
Години: 18 / 164
Най-важно за героя: Превърнат във вампир през 1864 г. от Катрин Пиърс (Катерина Петрова). Трудно се контролира, когато вкуси човешка кръв, затова пие животинска. След десетилетия скитане по света, Стефан се завръща в Мистик Фолс.

Върнете се в началото Go down

Бар "Мистик Грил" Empty Re: Бар "Мистик Грил"

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите