Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Вашите форуми.
Имението Майкълсън EmptyПет Авг 24, 2012 6:11 pm by Francesca Elia;

» Приятели ..
Имението Майкълсън EmptyНед Юни 03, 2012 7:57 pm by Rebekah Mikaelson ♥

» Im SEXY and I know it ( SPAM ) Vol.1
Имението Майкълсън EmptyСъб Юни 02, 2012 6:28 pm by Rosalie Cullen

» Преди 3 месеца; Колорадо
Имението Майкълсън EmptyЧет Май 31, 2012 7:04 pm by Katharina von Bismark

» Търси се Мод
Имението Майкълсън EmptyЧет Май 31, 2012 1:38 pm by Rebekah Mikaelson ♥

» Преди 2 години в Лас Вегас
Имението Майкълсън EmptyСря Май 30, 2012 7:28 pm by Кали

» Преди година в Банкок,Тайланд.
Имението Майкълсън EmptyВто Май 29, 2012 8:43 pm by Natalie.

» Записване за Масовото РП !
Имението Майкълсън EmptyВто Май 29, 2012 8:38 pm by Rosalie Cullen

» И от този момент нататък всичко придоби смисъл ...
Имението Майкълсън EmptyВто Май 29, 2012 4:51 pm by -Richard Swan

- V.I.P -
Имението Майкълсън 4802546m
Staff
Имението Майкълсън 4803146B
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 13, на Пон Май 21, 2012 8:17 pm

Имението Майкълсън

+5
Stefan Salvatore
Charlotte Petrova.
Оливия Нортман
Ванеса Блек
Rebekah Mikaelson ♥
9 posters

Go down

Имението Майкълсън Empty Имението Майкълсън

Писане by Rebekah Mikaelson ♥ Съб Май 26, 2012 3:11 pm

Имението Майкълсън 2245098273_fdf208b4db_z
Rebekah Mikaelson ♥
Rebekah Mikaelson ♥
† I'm Gonna Marry The Night †

Брой мнения : 344
Join date : 01.04.2012

Всичко за героите
Име: Rebekah Mikaelson ♥
Години: 18 / 1000 +
Най-важно за героя: Има много важни неща,но по-добре ги разберете сами !

https://supernatural-diaries.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Имението Майкълсън Empty Re: Имението Майкълсън

Писане by Rebekah Mikaelson ♥ Съб Май 26, 2012 4:57 pm

Определено беше тежък ден.балът трябваше да се състои на всяка цена.толко пари бях пръснала и нямаше да позволя всичко да отиде на вятъра.отидох в любимият си спа център и си направих няколко козметични процедури и един успокояваш масаж.Когато се прибрах в къщи започнах да се разпореждам кое къде трябва да бъде.Всичко трябваше да бъде перфектно за гостите довечера.Вървях из имението и наблюдавах как работниците си вършат работата.Нямаше да ги изпусна от поглед докато не дойде асистентката ми,която да се погрижи за всичко за да може моя милост да се приготви.Половин час и няколко мартинита по-късно тя пристигна със забързана крачка все едно някой от хибридите на брат ми я е гонил.Усмихнах се и казах:
-Отивам да се оправям,а ти се постарай всичко да върви по план.Трябва да е перектно!
Изкомандва и влязох в имението.Изкачих многобройните стъпала и съвсем скоро се озовах пред спалнята си.Честно щях да закъснея.Все пак бях домакинята и трябваше да направя добро представяне.А,какво по-хубаво от закъснението.
Rebekah Mikaelson ♥
Rebekah Mikaelson ♥
† I'm Gonna Marry The Night †

Брой мнения : 344
Join date : 01.04.2012

Всичко за героите
Име: Rebekah Mikaelson ♥
Години: 18 / 1000 +
Най-важно за героя: Има много важни неща,но по-добре ги разберете сами !

https://supernatural-diaries.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Имението Майкълсън Empty Re: Имението Майкълсън

Писане by Ванеса Блек Съб Май 26, 2012 5:19 pm

Едвам дочаках този ден.От часове обикалям по магазините и времето пак минава бавно.Вече не знаех какво да направя за да мине по бързо, нямах търпение за вечерта .. в която ще съм сама.Намусих се леко като оставих чантите пред входната врата, извадих ключовете и отключих.Погледнах към часовникът си до 10 минути трябва да ми донесат роклята.
Тръснах чантите във всекидневната следкоето се затичкаг към моята стая.Извадих машата си и гримовете като погледнах към часовникът, ако до една минута не се звънне на вратата ще хвърчат глава.
Времето минаваше а аз вече бях готова с прическата и гримът, седнах на леглото и нервно затраках с токът на обувките си.
След около 10 мин. се звънна а аз директно се телепортирах пред вратата и я отворих.
-Ти си мъртъв, знаеш ли колко важна е тази вечер за мен ? Не не знаеш .. имаш късмет че съм в настроение и няма да те убия.Сега се омитай!
Хванах внимателно роклята и влезнах във всекидневната.Съблякох се, извадих роклята от плика след което внимателно я облякох и застанах пред голямото огледало.
-Перфе!
Грабнах телефонът си и излезнах.Пред къщата ме чакаше лимозината а до нея шофьорът който държеше вратата отворена.Влезнах в колата а той затвори вратата взех малката чантичка и сложих телефонът вътре.
-Точно на време.-Усмихнах се.
След около десет минути бяхме пред имението, вратата се отвори а аз бавно излезнах от лимозината ..
Закрачих бавно към входната врата, влезнах в имението а пред мен мина един от келнерите с табла в ръка, грабнах чаша шампанско като се усмихнах оглеждайки се за някой познат ..
Ванеса Блек
Ванеса Блек
Gorgeous

Брой мнения : 173
Join date : 20.05.2012

Върнете се в началото Go down

Имението Майкълсън Empty Re: Имението Майкълсън

Писане by Оливия Нортман Съб Май 26, 2012 5:26 pm

Нощта бавно бе започнала да се спуска над Мистик Фолс. По улиците на малкото градче сякаш нямаше и жив човек. Лив започваше да си мисли, че се е случило нещо лошо и всички са мъртви. Не, че я интересуваше де. Отне й известно време, за да се опомни какви мисли бяха минали през главата й и започна да се смее на тази небивалица. Но наистина... нима постоянно беше толкова празно тук?
Вече бе изминал един ден, откакто се бе завърнала в Мистик Фолс. И все още не бе разбрала нищо за истинските си родители, нито пък за това, което беше. Нима имаше и други сукуби? Ами инкубите? О, сигурно щеше да бъде страхотно ако сукуба и инкуб легнеха заедно в едно легло. Това щеше да доведе до...ОМГ, самоунищожение? Е, дори да не беше самоунищожение, едва ли щеше да бъде нещо добро.

Когато най-накрая видя няколко човека по улицата, лекичко се успокои. Не бяха мъртви и това засега беше много добре. Момичето отвори чантата си и извади малък напарфюмиран плик, който честно казано ухаеше ужасно, отвори го и зачете поканата, която бе получила няколко часа по-рано.
Още на втората нощ бе поканена на някакво парти, което щяло да се състои в голямо имение. Не познаваше собствениците му, които бяха и организатори, но нещо й подсказваше, че трябва да отиде там. Може би щеше да открие някакъв следи, по които да тръгне, за да разбере истината за живота си.

След около половин час вървене на ужасно високите токчета, Оливия Нортман се озова пред портите на прелестното имение. Беше виждала много по-хубави сгради, бе живяла в много, много по-хубави сгради, но и това си го биваше. Лив имаше доста пари и ако пожелаеше можеше да го купи, но си имаше време за всичко. Все още живееше в хотел и й се искаше по-бързо да си намери жилище. Възнамеряваше да остане тук по-дълго.
Пазачът, който стоеше пред портите й се усмихна някак унесено. Веднага разбра, че е човек, който иска да си легне с нея. Не подушваше нищо свръхестествено.
- За партито ли сте, госпожице...мога ли да знам името ви? - заговори отнесено той без да сваля поглед от гърдите й. - Всъщност подранявате.
- Името ми е Оливия Нортман - отвърна му тя с високо вдигната глава, след което отново извади поканата и му я подаде.
- Добре, виждам, че имате покана, но останалите гости все още не са пристигнали, ще се наложи да изчакате докато приема започне.
Нещо му ставаше на този. Напоследък Оливия често се ядосваше за глупости и не можеше да се контролира. Ако й се наложеше да слуша още малко глупостите му щеше да побеснее, а последиците определено щяха да бъдат фатални.
- Сигурна съм, че можем да направим нещо по този въпрос - усмихна се предизвикателно тя, бавничко облиза устните, покрити с ярко червено червило, докосна ръката му и с палав поглед започна да се наслаждава на контрола, който му налагаше. - Пусни ме да вляза, а после ще ти позволя да ме чукаш, съгласен ли си?
Мъжът направо онемя. Не знаеше какво да каже. Оливия бавничко премести погледа си към изпъкналото му мъжество, което всеки момент сякаш щеше да разкъса черния му панталон. След това направи решителна крачка напред и след като той отвори портите, най-накрая прекрачи прага и се озова в изящния двор на красивото имение.
Колко лесни бяха всички мъже.

Секунди по-късно Лив се озова във входната зала на имението. Токчетата й тракаха по пода, а хората, които явно бяха от прислугата приковаха погледите си в нея.
Нортман не си направи труда да ги поздравява. Затърси с поглед някой, облечен много по-изискано и скъпо, но в близките няколко секунди такова нещо не видя.
В следващия момент действията се развиха светкавично бързо. Младо момиче, което разнасяше табла с чаши червено вино се препъна в един от персийските килими и падна на няколко стъпки от Оливия. Няколко чаши се счупиха, но това, което ужаси седемнадесет годишното момиче беше виното, което полетя като на забавен кадър към нея и изцапа роклята й, която струваше почти колкото имението сигурно.
- КУЧКА! - извика Оливия и погледна яростно към прислугата, която се бе озовала на земята. - Знаеш ли какво направи?
- Простете, милейди, съжалявам много, моля ви... - започна да скимти жалко като някое куче.
- Милейди, в кой век мислиш, че се намираме? Ако живеехме в средновиковието досега да те бях обявила за екзекуция.
- Вярвам, че можем да оправим нещата - в настъпилата тишина проехтя нежен глас, който звучеше и леко надменен. Оливия вдигна погледа си към огромното стълбище и забеляза русокоса красавица, облечена в дрехите, които Оливия дълго бе търсила, откакто пристигна на това място. - Аз съм Ребека.
Оливия Нортман
Оливия Нортман

Брой мнения : 18
Join date : 25.05.2012

Върнете се в началото Go down

Имението Майкълсън Empty Re: Имението Майкълсън

Писане by Rebekah Mikaelson ♥ Съб Май 26, 2012 5:40 pm

Когато се приготвих реши да изчакам още малко понеже не беше още време бала да започне.Стоях пред огледалото и се гледах в продължение сигурно на половин час.внезапно се чу тътен.Отворих врата на стаята си и чух разгнвен женски глас.Присвих очи и тръгнах бавно към шумотевицата.Бях в добро настроение и нямаше да позволя на никой да ми го разваля.Слязох по стълбището и забелязах някакво момиче,което се караше на прислугата ми.
- Вярвам, че можем да оправим нещата.
Казах и слязох по стълбището представяйки се.Коя по дяволите беше и тя.Беше рано гостите да пристигат.Приближих се към падналото момиче и изкомадвах едно момче от прислугата да и помогне да се изправи.
]b]-Сменете килима веднага!Извинявам се за малкото недоразомение.А и кой ви пусна да влезете.Балът все още не е започнал?[/b]
Нямаше нужда да ми отговаря.Веднага се досетих че пазачът си пада женкар.Или му е пуснала или тепърва щеше да го направи.Излязох пред имението и отидох до охраната.Погледнах го право в очите и казах:
-Заповядах да не се допуска още никой.Какво прави тя вътре.Няма значение.Повече не се нуждая от услугите ти.
Казах спокойно и докато той се усетих му счупих врата.Пуснах тялото му на земята и извиках прислугата да прибере тялото.
Rebekah Mikaelson ♥
Rebekah Mikaelson ♥
† I'm Gonna Marry The Night †

Брой мнения : 344
Join date : 01.04.2012

Всичко за героите
Име: Rebekah Mikaelson ♥
Години: 18 / 1000 +
Най-важно за героя: Има много важни неща,но по-добре ги разберете сами !

https://supernatural-diaries.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Имението Майкълсън Empty Re: Имението Майкълсън

Писане by Charlotte Petrova. Съб Май 26, 2012 6:13 pm

Денят беше много изтощителен.. Още от както се събудих с звъненето на алармата на телефона си започнах с приготовленията за бала, който бе организиран от една много добра моя приятелка. Ребека-тя беше много добро момиче, което аз много уважавах. Познавахме се от малки и никога до сега не се бяхме карали. Бях на седмото небе, защото на бала щеше да ме придружи Стефан Салваторе - момчето в което бях влюбена и момчето с което сега бяхме заедно. Чаках го доста време и се опитвах да се свържа с него по телефона, но така и не успях.. Дали не се беше случило нещо? Този въпрос си задавах през цялото време. Трябваше да ме забере от дома ми в 8, но тъй като не се появи и не успях да се свържа с него реших че няма как да не уважа приятелката си и да не отида на бала, затова колкото и налудничево да беше си хванах едно такси и отидох с него.

Беше ми жалко, ако Стефан нямаше да дойде, защото контенето и всичко останало ми беше отнело наистина много време и колкото и високомерно да беше наистина се харесвах много. Роклята ми беше специална поръчка от Париж а грима и прическата ми бяха направени от най-добрите профисиолналисти в града. Притеснението за Стефан ме мъчеше но не спирах да му звъня..

Когато таксито спря пред имението Майкълсън шофьора любезно излезе от колата преди мен и ми отвори вратата.
-Благодаря ви.-Казах му с нежен глас и се усмихнах чаровно.
-Няма защо.-Каза ми той и се поклони леко.-Не зная как може такава девойка като теб да отива сама на такъв бал за който се говори на всякъде.-Допълни той.
-Всъщност и аз дори не знам как така се получи.-Промърморих под носа си аз.
След това платих на любезния шофьор и му оставих доста бакшиш.

Запътих се към голямата врата от където влизаше доста народ. Още от далечината се запътих към Ребека, но си личеше, че беше сякаш заета с нещо или се притесняваше. В друга посока видях още някои познати лица от града, но имаше и такива, които не бях виждала до сега, може би защото много рядко излизах от дома си..

Не исках да ставам нахална, нито да притеснявам някого от познатите си, затова си взех едно силно питие и отидох покрай басейна, докато гледах нощното небе, а хората се разхождаха около мен докато нежната музика звучеше като омайна песен. Все още ме мъчеше мисълта за Стефан и това дали не му се беше случило нещо.. Макар, че беше голям човек и знаех, че може да се оправя сам с всичко нещо от вътре ме притесняваше..
Charlotte Petrova.
Charlotte Petrova.
Never Say Never

Брой мнения : 305
Join date : 19.05.2012

Всичко за героите
Име: Шарлот Петрова.
Години: 19
Най-важно за героя: От малка е кучка.Винаги мисли само за себе си и прави всичко за да е добре тя.След като е превърната във вампир това чувство се усилва.Никой не може да и попречи да изпълни това което си е наумила.Изпълнява до край целите си и то с усмивка.Обича да дразни враговете си и го прави.Можеш да се побърка с жена като нея.Тя има малко приятели и много врагове.

Върнете се в началото Go down

Имението Майкълсън Empty Re: Имението Майкълсън

Писане by Оливия Нортман Съб Май 26, 2012 6:15 pm

- Та, коя си ти? - попита Ребека, когато отново се завърна в имението.
Оливия си нямаше абсолютно никаква представа къде бе изчезнала така внезапно, но знаеше едно - момичето никак не й се харесваше. Как можеше да бъде толкова високомерна? О, не това не я дразнеше, може би я дразнеше факта, че двете мъничко си приличаха. А с такъв човек можеше ли да се стои на едно място?
- Можеше да ме попиташ малко по-изискано, все пак се намирам в твоят дом, така ли ще посрещаш всичките си гости? - усмихна се Лив, като се стараеше да не прави някакви ядосани физиономии. Опитваше се да изглежда много спокойна, защото знаеше, че със спокойствие може да накара някого да издивее. - Казвам се Оливия Нортман, днес получих покана за някакъв бал, прием или каквото беше там. Предполагам, че не съм сбъркала адреса.
- Не си - отвърна й русокоската. - Но, както са ти казали на входа, балът все още не е започнал. Подраняваш, а това никак не ми харесва.
Последните й думи я накараха да настръхне леко, но Лив се радваше, че това остана незабелязано. Погледна я в очите и сърцето й започна да тупти малко по-забързано от обикновено. Имаше чувството, че нещо странно се случва тук, но не възнамеряваше да обръща прекалено голямо внимание.
- Не ме интересува всъщност - отвърна Оливия на думите й направи няколко стъпки напред. Погледът й шареше из огромното помещение, разглеждаше красивите картини и бродерии, накачени по стените. Всичко беше толкова красиво... личеше си, че Ребека има вкус за тези неща. - И нужно ли е да вметна, че ще ми трябва нова рокля? Прислугата ти съсипа всичко. Или ще ми дадеш нещо, което да облека или ще платиш тази...толкова висока цена. Изборът е твой.
Оливия отметна един кичур от косата си назад, вдигна глава нагоре и отново погледна Ребека в очите. Виждаше, че момичето е присвило очите и устните си. Сякаш се въздържаше от пристъп на ярост, но изглеждаше и по начин сякаш съвсем скоро щеше да потегли на война. Личеше си, че и тя не я харесва, но явно имаше твърде добри обноски и нямаше да я изгони от дома си. А и дори да опиташе, какво? Лив нямаше да си тръгне толкова лесно. Не и без заплащане на щетите, които прислугата бе нанесла на роклята й.
Оливия Нортман
Оливия Нортман

Брой мнения : 18
Join date : 25.05.2012

Върнете се в началото Go down

Имението Майкълсън Empty Re: Имението Майкълсън

Писане by Rebekah Mikaelson ♥ Съб Май 26, 2012 6:56 pm

Това никакво същество дръзнеше да ме предизвика.Определено щеше да я боли много.Нямаше си никаква представа с кого се забърква.Не позволявах никаква емоция да се прокрадне в мен.И не трябваше.Тази малка никаквица беше едно жалко подобие на демон.Хванах я за врата и издигнах леко от земята:
-Бях в перфектното настроение преди жалкият ти демонски задник да се натрапи в дома ми.Да,ще ти платя роклята.Пък и вкусът ми е прекалено изискан за да ти дам нещо мое.
Пуснах я и я погледнах злобно в очите.Беше я страх.И трябваше.Викнах прислугата и заповядах да ми донесат чековата книжка.Когато го направиха й написах чек с доста щедра сума и го подадох.
-Това ти е напълно достатъчно.
Казах злобно и се обърнах с гръб към нея.Погледнах прослугата и казах:
-Уиски,чисто.Имаш две минути иначе ще сполети съдбата на охраната.
Тръгнах по коридора и се огледах в голямото огледало.Изглеждах перфектно.Така и трябваше.
Rebekah Mikaelson ♥
Rebekah Mikaelson ♥
† I'm Gonna Marry The Night †

Брой мнения : 344
Join date : 01.04.2012

Всичко за героите
Име: Rebekah Mikaelson ♥
Години: 18 / 1000 +
Най-важно за героя: Има много важни неща,но по-добре ги разберете сами !

https://supernatural-diaries.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Имението Майкълсън Empty Re: Имението Майкълсън

Писане by Stefan Salvatore Съб Май 26, 2012 9:29 pm

Днес бе датата на бала, на който бях обещал да присъствам, колкото и да не си падах по събития от този вид. Хубавото поне бе, че щеше да ме придружи не кой да е, а Шарлот. Тя бе невероятна - мила, красива и със забележителни маниери, които те привличаха по всеки възможен начин, за който можеш да се досетиш. Чувствах се най-големия късметлия на света, че успях да я срещна. Докато седях пред огледалото, мислейки за нея, пръстите ми с лекота завързаха вратовръзката, която носех. Бях облякъл черен костюм, заедно с бяла риза и черна вратовръзка. Не беше кой знае какво, но определено бе официално. И скучно. Предпочитах по-неофициалните дрехи, като дънки и тениска може би.
Огледах се за последно и тръгнах надолу по стълбите, за да изляза навън. Беше около половин час по-рано от започването на бала. Рано, но пресметнато колко ще ми отнеме да взема Шарлот от тях, бе точно навреме. Тъкмо, когато щях да отворя вратата и да изляза, познатия мирис на човешка кръв ме накара да отстъпя назад. Притворих за миг очи, повтаряйки си, че трябва да тръгвам, но тогава се появи и някакво момиче с кървяща рана на врата си, може би причинена от Деймън, който един Бог знаеше къде е. Непознатата блондинка се приближи до мен, а с всеки сантиметър по-близо можех да устоя все по-малко и по-малко. Накрая тя ме хвана за рамото, карайки ме да се извъртя към нея. Но аз не просто се обърнах, но и впих вампирските си зъби в шията й и започнах да пия бързо, неконтролируемо. След като изпих и последната капка кръв от тялото й, захвърлих тялото на земята. Изглеждаше точно в моя стил. Някои части от тялото й бяха отделени от нея, а след това отново прикрепени, но не и свързани.
Осъзнах, че прекалено много време бе изминало и закъснявах не само да взема Шарлот, но и бала вече бе започнал. Изтичах до вратата, излязох от дома си и се качих в колата. Реших за всеки случай да се отбия до дома й, но когато пристигнах нея я нямаше. Затова тръгнах право към имението, където щеше да се състои бала. След няколко минути пристигнах и прекрачих прага. Всичко изглеждаше удивително, зашеметяващо красиво. Погледа ми затърси Шарлот, като между временно попадна на доста познати образи и най-накрая се спря на нея. Забързах крачката си и не след дълго се озовах зад момичето, което седеше само край басейна, с чаша алкохол в ръка. Приближих се и към образите във водата се добави и моя. Увих ръце около ханша й и съвсем леко я придърпах към себе си. Бе толкова крехка, че се страхувах да не я счупя ако я натисна малко повече.
- Хей, съжалявам, че закъснях толкова много. Обещавам да се реванширам.
Прошепнах тихо и я завъртях с лице към себе си, хващайки ръцете й.
- Прекрасна си.
Усмихнах се с края на устните си и се приближих към нея, а след това впих устните си в нейните.
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore
The Ripper

Брой мнения : 34
Join date : 21.05.2012
Местожителство : Мисик Фолс

Всичко за героите
Име: Stefan Salvatore
Години: 18 / 164
Най-важно за героя: Превърнат във вампир през 1864 г. от Катрин Пиърс (Катерина Петрова). Трудно се контролира, когато вкуси човешка кръв, затова пие животинска. След десетилетия скитане по света, Стефан се завръща в Мистик Фолс.

Върнете се в началото Go down

Имението Майкълсън Empty Re: Имението Майкълсън

Писане by Charlotte Petrova. Нед Май 27, 2012 10:22 am

От както пристигнах в имението нямаше друго за какво да мисля освен за Стефан и неговото отсъствие. Имаше няколко двойки около басейна, които бяха щастливи и изглеждаха много влюбени. Къде ли е Стефан сега? Дали е с някоя друга? Сумати въпроси се ровиха в съзнанието ми, но така и не намирах отговор. Взирах се само в звездите и може би бях отчаяна, но и бях щастлива, че Ребека се бе справила отлично с организирането на събитието.

Официалните танци все още не бяха започнали имаше само няколко двойки, които си поиграваха леко от щастие.. Настроението на всички наоколо беше много приятно, а аз се опитвах да се заразя с него, но така и не успявах. Мислите.. Чувствата.. Притеснението.. Всичко ме измъчваше..

В един момент някакви ръце се обвиха около тялото ми. В първия момент се стреснах и веднага погледнах отражението си в басейна, а зад мен стоеше Стефан. Ръцете му бяха толкова топли, че можеха да стоплят цялата ми студена кръв минаваща през тялото ми само за една част от секундата. В мига, когато ме целуна изтръпнах така сякаш това беше първата ни целувка, но всъщност не беше.. В началото ги броях като глупаво момиченце, но с времето изгубих бройката им.

-Стефан!-Възкликнах аз веднага след като той ми направи мил комплимент, че съм прекрасна и след като се извини, за закъснението си.
-Оо.. Наистина трябва да ми се реваншираш!-Допълних аз с много ядосан тон. След това се изсмях, по което се разбра, че ядосания ми тон е бил просто съркастичен и на шега. Прегърнах го силно и подуших човешка мирис по неговите дрехи..
-Хмм да не би случайно да си ме пренебрегнал заради някоя фуста или си бил изкушен от човешката кръв?-Попитах го отново със съркастичен тон докато се усмихвах чаровно.
Charlotte Petrova.
Charlotte Petrova.
Never Say Never

Брой мнения : 305
Join date : 19.05.2012

Всичко за героите
Име: Шарлот Петрова.
Години: 19
Най-важно за героя: От малка е кучка.Винаги мисли само за себе си и прави всичко за да е добре тя.След като е превърната във вампир това чувство се усилва.Никой не може да и попречи да изпълни това което си е наумила.Изпълнява до край целите си и то с усмивка.Обича да дразни враговете си и го прави.Можеш да се побърка с жена като нея.Тя има малко приятели и много врагове.

Върнете се в началото Go down

Имението Майкълсън Empty Re: Имението Майкълсън

Писане by Francesca Elia; Нед Май 27, 2012 2:41 pm

Както обикновено, Франческа пристигна на приема с луксозното закъснение от два часа. Предполагаше, че кавалерът и вече бе пресушил половината бар, барабанейки с пръсти по масата и нервно поглеждайки към часовника си в интервал от има-няма минута и половина...или пък не. Познавайки го, можеше да каже, че е непукист до толкова, че дори да не обърне внимание на липсата й, ако разбира се изобщо се бе появил на време.
Мъже.
Ако не притежаваха определени анатомични части, вероятно щеше да ги подложи на геноцид, защото бяха откровено противни същества, които не вършеха нищо освен да ядат, пият и безразборно да хвърлят семето си наляво-надясно. Един вид търтеи.
Слизайки от колата, Елиа забеляза множеството струпано в градината, което бурно шумеше. Етническата палитра бе уникална, рядко можеше да се види подобно сборище на свръхестествени същества. Странното в случая бе, че все още никой не бе впил нокти в гръкляна на никого, но вечерта бе още млада.
Франческа отметна леко алената си рокля, оголвайки изящното си, бяло бедро, прекара ръка през косата си и тръгна с уверена стъпка по пътеката, оставяйки след себе си познатия, упоителен аромат на фрезии.
За щастие наоколо нямаше много познати лица. Нямаше намерение да прекара вечерта, дискутирайки простосмъртни проблеми със скучни персони, част от псевдо-елита на града.
Червения плат се разливаше и шумеше след нея като пълноводна река, а ключицата й, оголена благодарение на роклята с паднали рамене, бе украсена с поредната татуировка, която ярко контрастираше с формалното й облекло.
Огледа се на посоки, в търсене на господничото, който имаше честта да я придружава, но така и не го откри сред тълпата. Явно копелето отново закъсняваше.
Покрай нея премина забързан сервитьор, от чийто поднос тя ловко взе чаша шампанско и буквално я изсипа в гърлото си.
Чакането не бе добродетел, който притежаваше.
Francesca Elia;
Francesca Elia;

Брой мнения : 15
Join date : 22.05.2012

Върнете се в началото Go down

Имението Майкълсън Empty Re: Имението Майкълсън

Писане by Weed. Нед Май 27, 2012 4:30 pm

Ау, ау, ау! Това беше ужасно, това бе престъпление и реално нямаше какво да направи по въпроса. Десет секунди по-рано бе открил дълъг рус косъм на коляното си и това бе достатъчно да изпадне в параноя. Ами ако имаше още много? Ами, ами... о, богове. Имаше нещо ужасно неудобно в това да притежаваш радикално рус лабрадор, минус шантавото име. То бе тема, която дори нямаше да отваря ако ще и да му платят за това. Не се ли бе погрижил да изчетка костюма от-до? Беше един от най-хубавите му, лична гордост и плод на едно наистина безрасъдно опразване на дебитната му карта. Черна китайска коприна- толкова мрачна, че имаше някакъв невероятно секси чар и това го бе спечелило. Отнемаше невероятна подръжка, да не говорим за парите профукани по химическо чистене само за да го подготви за носене. Сега поне всяко ръбче бе гладко и прегръщащо тялото му с една особена ефирност. О, чувството бе ... незаконно, трябваше да има нещо незаконно намесено в цялата работа. Или може би проблемът бе в личната му суетност, подобно нещо много рядко изплуваше на повърхноста при него, дори и с обичайното му свойство да се конти извънредно много пред огледалото. Костюмът изваждае най-лошото в него посредством това, че вадеше физически най-хубавото. О и също така бе някакъв адски шантав начин да привлича мръснишки погледи. Ако му даваха по цент за всеки получен от началото на вечерта в момента спокойно можеше да урежда сделки относно бъдещият строеж на личното му шестдесет етажно хотелче в Дубай, примерно.
Какво щеше да прави ако имаше още косми по костюма. "О, вижте, ето го сексавият мъж с костюм от коприна и о, не, нима това е косъм?" Просто чуваше в главата си пискливи гласове извити в подигравка. Прелест, ама на обратно. Удариха го някакви нерви, имаше нужда от цигарка спешно. Една никотинова доза и някакво спокойствие щеше поне привидно да се настани напук на липсата на реално решение на драматичният му проблем. Чакай, всъщност какво правеше на проклетият бал? Имаше някаква сериозна причина, имаше, но в мислите му бе каша и реално не му се занимаваше да изважда необходимото. Я стига, имаше право да е разхвърлян, нали така? Уж се водеше човек на изкуството, това му бе личното оправдание за де що гаф успее да сътвори за отрицателно време. Малцина се връзваха, но това си беше за тях. Ако не друго лабрадорът му поне винаги махаше щастливо с опашка. Може и да не бе особено интелигентен и да не искаше да научи, че името му е Котка но все пак показваше солидарност.
Уийд си пое въздух, инхалирайки смело с някакви почти будиски наклонности. Вярваше в медитацията, макар и тя да не вярваше в него. Спокойствие и само спокойствие се застави да мисли, току виж стане нещо от самовнушението. Това работеше като тактика, нали така? О, богове.
Държеше се като пълен идиот и мислите му протичаха като патица редяща фъдж в тава. Не трябваше да пуши онази марихуана по-рано днес, това бе убило цялата му сериозност и проклетото нещо се бе оказало прекалено силно. О в добавка имаше и гъбите, но виденията си бяха отишли оставяйки цветни петна. Най-странното е че изглеждаше нормално, чувстваше се нормално, но бе прекалено жизнерадостен и това никак не отиваше на обичайната му спокойно-зряла персона.
Завълнува го идеята за храна и това изтри като с магическа гумичка всичко останало. Ура! Имаше нужда от храна и... добре, това бе странно. В момента в който бе излезнал от колата си някакъв младеж му бе взел ключовете и се бе качил, откарвайки с нея нанякъде. Хей, това бе кражба? Не, чакай, той отиваше на бал и там щеше да има много скъпи хора и добре облечена храна. О, богове, това изречение не прозвуча никак никак правилно, което го накара да се ухили дебилно. Май имаше нужда от някакъв алкохол, много бързо. Току виж се напие толкова много, че да изтрезнее от всички останали глупости.


off:: Не се сдържах, трябваше да е напушен ;д
Weed.
Weed.

Брой мнения : 8
Join date : 27.05.2012

Всичко за героите
Име: Гордън Мъри.
Години: 29.
Най-важно за героя: Полу-демон, занимава се с фотография. Женкар.

Върнете се в началото Go down

Имението Майкълсън Empty Re: Имението Майкълсън

Писане by Francesca Elia; Нед Май 27, 2012 4:44 pm

Франческа прекара петнадесет минути в самота и разбра, че тя съвсем не е за нея. Приемът бъкаше от изкусително изглеждащи мъже в скъпи костюми, а тя трудно можеше да устои на подобно изтънчено блюдо, поднесено й от съдбата.
Висок, мургав непознат със сапфирен поглед и перлена усмивка пристъпи към нея напето и я заговори.
Разговорът уж бе на тема вина, но за вино така и не се говореше. Думите му отдавна бяха прераснали в не съвсем добре прикрити намеци, които Елиа подминаваше за известно време, но след като клишираните реплики станаха прекалено много, тя с жест отпрати господина и отново се пресегна към бутилката вино, която й правеше компания на бара.
Изреди се върволица от нахални, малки плазмодии от мъжки пол, които се опитваха по всякакъв начин да спечелят вниманието или поне погледа й, но Франческа съвсем не бе заинтересувана от инфантилните им етюди.
Обръщайки глава към входа, тя съвсем случайно, с крайчеца на окото си забеляза познат силует и стрелна погледа си към него. Червените му, разводнени очи можеха да се видят от километри, но за щастие Уийд поне запазваше някакво благоприличие въпреки състоянието си.
Тя стана от бара и се насочи към него. След секунди здравата й хватка бе обвила безпощадно лакътя му.
Елиа се наведе към ухото му, усещайки, разбира се, и познатия му, сладък аромат на мелез, след което прошепна с тънко, прорязващо гласче.
- Малко нищожество, трябваше да си тук преди два часа. - след което се отдръпна от него, а на лицето й бе изрисувана невинна, но някак покъртваща сетивата усмивка, която остана на мястото си, докато Франческа влачеше кавалера си през тълпите от непознати лица.
Francesca Elia;
Francesca Elia;

Брой мнения : 15
Join date : 22.05.2012

Върнете се в началото Go down

Имението Майкълсън Empty Re: Имението Майкълсън

Писане by Weed. Нед Май 27, 2012 5:10 pm

О, не господин Леприкон, не съм виждал вашата дама Лемур.
Чакай, лемурите имаха ли женски пол? Сигурно притежаваха, но това си бе някаква дълбоко пазена тайна от която разбираше само анимъл планет. Остави на Уейд размишления в подобно състояние и като нищо ще ти се появи горд след десет минути, разрешил някаква уж завързана загадка на Вселената. Биеше филмите на Монти Пайтън и болезненият гении родил "Пътеводител на Галактическият Стопаджия", макар и критиците лесно да можеха да намерят препратки към тези две толкова богати творчески бази на непонятен другоземен акъл. Брилянтно, беше наистина брилянтно. Уейд се падаше огромен фен, подобен тип хумор го притесняваше по един особено приятен начин. Намираше логика само когато прекали с питиетата или странично поетите вещества, но тогава почти всичко се оказваше свързано по смисъл едно с друго. Голямата теория за молекулите и атомите, нали? Еха, чакай. Това се падаше откритие, нали?
Къде отидоха леприконите?
Наистина имаше спешна нужда от алкохол с който да удави състоянието, не се търпеше. На моменти имаше проблясъци на нормалният му разум, но те бързо се притъпяваха и отиваха да танцуват салса. Всъщност румба, по другото уроците са били прекалено скъпи и не е имало свободни места. Знаете как е, запали ли се обществото по нещо всички трябва да го имат и това бе само едно от проклятията на риалити телевизията. Уви, беше тежко и тъжно по едно и също време и двете думи смело подкрепяха съдържанието на буквата "ж" в своето правописничество. Това бе садизъм, ок? Правописът, малките деца, учебната система. Да живее Пинк Флойд, да живее Стената! О, да, определено. Това бе някаква бунтарска вълна, която го удряше в момента? Беше дори малко повече, беше по-силно от всичко и го караше да си мечтае за машина на времето. Щеше да се върне обратно при динозаврите и да играят скрабъл, нали? Или може би щяха да станат нарисувани герои и всичко живо да си прави тениски с тях. В днешно време това почти бе завършена професия и вероятно щеше да го направи милиардер. И за това бе виновна риалити телевизията, проклетото нещо имаше нужда от сериозен екзорсизъм. Като в онзи филм с мацката дето драйфаше. И на нея й правеха екзорсизъм и после май всичко беше наред, но сега не можеше да мисли за това, защото му се мислеше за костенурки.
Еха.
Нещо го хвана за лакътя и със сигурнст не бе конят, който му бе обещал ягодово дайкири. Искаше си коктейла, макар и принципно да не обичаше такива. Този бе особено радикално червен, правеше се от безжилостно смляни ягодки и... още някакви неща. Имаше алкохол, в него давеха горките плодчета за да ги поднесат на гладното общество. Всички правим жертви, но на Уейд просто му трябваше проклетото дайкири. Сега, ама сега веднага. И хей, това бе... окей, не помнеше името й. Трябваше, но не си го бе записал и в момента това му се струваше недопустимо. Защо да помни неща, които не са записани някъде? Дъъх, пълна прогресивна тъпня. Щеше да се усмихне на мацката от вина и съжаление, о, която и да беше безименната мацка. Имаше среща с нея тук, това бавно изплуваше на повърхноста и някакво спокойствие се настани на плещите му. Съвсем бе забравил за русите косми и сега просто се хилеше като малко дете на Франческа. Искаше и да й каже здрасти, но подходящите начини бяха или да осъществи телесен контакт или да й подари перука, а в момента нямаше такава под ръка.
- 'драстии. - измърка той, напук на нейното скастряне. Опита се да се присламчи по-близо придърпвайки я с ръце на кръста й; как бе успял да ги сложи там за отрицателно време бе истинска мистерия, но със сигурност не бе джентълменско.
Weed.
Weed.

Брой мнения : 8
Join date : 27.05.2012

Всичко за героите
Име: Гордън Мъри.
Години: 29.
Най-важно за героя: Полу-демон, занимава се с фотография. Женкар.

Върнете се в началото Go down

Имението Майкълсън Empty Re: Имението Майкълсън

Писане by Кали Пон Май 28, 2012 8:29 pm

"Ще се отбия.. Не, няма."
Около това се въртяха мислите ми от последните няколко часа. Дали да посетя бала, който Ребека организираше или да го игнорирам, както повечето светски събития, на които не ходех. И все пак реших да отида. И то само поради факта, че с нея не се траехме особено много. Защо? Не особено известно, вече дори не помнех. Така де, не можех да помня защо мразя всеки човек.
Бях пред имението Майкълсън, където щеше да протече и самият бал. Вратите се отвориха пред мен и влязох вътре. Пфф, тази вампирка дори един бал не можеше да организира добре. Обстановката не беше от най-живите, ама като не може изобщо да не се беше захващала със задачи, които не са й по силите. Ловко си взех една чаша шампанско от един от келнерите, които обикаляха наоколо с подноси и му се усмихнах мило. Той от своя страна също се усмихна леко и ме поздрави с добре дошла. Учтиво момче, сигурно щеше да завърши като вечеря за някой кръвопиец, жалко за него. Обърнах се, завъртайки се на пръсти, плата на роклята ми леко се помръдна при движението ми. Самата рокля беше червена с бели елементи по нея. Не толкова семпла, че да не се забелязва, но не и толкова натруфена, че да изкара очите на човек. Макар, че червеното никога не оставаше незабелязано. Може би като богиня на смъртта по неписано правило трябваше да съм с нещо черно, но за мен важеше девизът "В случай на съмнение - сложи червено!".
Кали
Кали

Брой мнения : 22
Join date : 24.05.2012

Върнете се в началото Go down

Имението Майкълсън Empty Re: Имението Майкълсън

Писане by Monica Bell Вто Май 29, 2012 3:48 pm

Още с неочакваното си идване в малкото градче Мистик Фолс, госпожица Бел се настани в първият хотел, който видя след ужасяващото дълго пътуване. Идеята просто да се премести не й бе позволила да си вземе дори багажът и сега разполагаше с наистина малко дрехи.
Чувстваше се странно още щом прекрачи прага на хотелската тая, която туко-що бе отключила. Предчувствие ли бе това? Едва ли. Тя нямаше особен усет за такива неща. Смяташе предчувствието за клише, с което всички минаваха, когато искат да се оттърват от нещо, ала не знаят какво точно да кажат в извинение. Е да, но сега бе различно. Имаше нещо мистериозно в целия този град и онзи странен поглед, с който я гледаха. На Моника не й се харесваше особено много това.
След като тя вече един вид се нанесе в стаята, Моника бе обезпокоена от една от камериерките на хотела, която й подаваше плик, казвайки че туко-що е пристигнал и е адресиран до госпожица Бел. Когато Моника затвори вратата отвори недоверчиво плика. Не знаеше от кого е, а и на самият плик не пишеше. Никой не знаеше къде е тя, как тогава ще й пращат разни неща? Ето още една мистерия, но не това бе най-важното в момента. Тя зачете изваденото от плика. Беше покана за маскараден бал довечера. Попринцип Моника не си падаше особено по тези неща, но все пак тази покана събуди интерес в нея. Тя прочете поканата отново.
- ... Ребека. - завърши на глас четенето на поканата
Коя ли бе тази Ребека? Моника силно се съмняваше да я познава, затова постави поканата в плика и го остави на малката масичка до леглото. Беше решено - нямаше да отиде. Тя отиде да пусне ваната да се напълни като започна да сваля дрехите си. Не, тази покана не й даваше мира. Вече бе на мнение, че трябва да отиде. Може би бе добре да завърже нови приятелства докато е тук в Мистик Фолс.
Спря ваната и отново се зае да се облича. Изглежда все пак това събитие нямаше да мине без нея, както всяко друго. Реши да побърза и след няколко часа вече си бе купила рокля, както и всички аксесоари към нея.
Нямаше особено много време, затова бе очевидно, че ще закъснее. Взе си набързо един душ и облече роклята си, която й стоеше великолепно. Обади се на рецепцията, за да й повикат такси и се зае с грима и прическата си, които й отнеха значително много време, но все пак си заслуваше - ефектът бе поразителен. Завъртя се няколко пъти пред огледалото в банята като кимна одобрително с глава. Моника грабна поканата си и излезе от хотела, пред който вече я чакаше таксито и се качи в него.
- Към... - извади поканата си и прочете още веднъж мястото на събитието, за да не сбърка, щом шофьорът я попита на къде да кара. - Имението Майкълсън.
Шофьорът кимна като остави коментар, че вероятно Моника закъснява за бала. Тя много добре бе наясно с това. Направи й впечатление, че вече всички знаят за бала, защото магазините за рокли бяха претъпкани.
След като вече беше пред самото имение, вратите пред нея се отвориха и първото, което очите й видяха беше огромният басейн. Мина покрай него и две момчета, които трябваше да отворят входната врата на имението бяха толкова загледани в новодошлото момиче, че забравиха да свършат работата си. Наложи се да ги поздрави, при което те привидно се окопитиха и откриха пред нея голямата бална зала. Не беше толкова пълно, колкото тя си мислеше и това беше добре. Още от входа огледа голямото помещение, сякаш с поглед търсеше някого, а кого всъщност търсеше, щом не познаваше никого?
Тя взе чаша шампанско и се усмихна на няколко човека, с които пресече погледа си, а след това се опита да се слее с останалите и да не се набива на очи веднага.
Monica Bell
Monica Bell

Брой мнения : 8
Join date : 22.05.2012

Всичко за героите
Име:
Години:
Най-важно за героя:

Върнете се в началото Go down

Имението Майкълсън Empty Re: Имението Майкълсън

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите