Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Вашите форуми.
Клуб "Purple Dreams"  EmptyПет Авг 24, 2012 6:11 pm by Francesca Elia;

» Приятели ..
Клуб "Purple Dreams"  EmptyНед Юни 03, 2012 7:57 pm by Rebekah Mikaelson ♥

» Im SEXY and I know it ( SPAM ) Vol.1
Клуб "Purple Dreams"  EmptyСъб Юни 02, 2012 6:28 pm by Rosalie Cullen

» Преди 3 месеца; Колорадо
Клуб "Purple Dreams"  EmptyЧет Май 31, 2012 7:04 pm by Katharina von Bismark

» Търси се Мод
Клуб "Purple Dreams"  EmptyЧет Май 31, 2012 1:38 pm by Rebekah Mikaelson ♥

» Преди 2 години в Лас Вегас
Клуб "Purple Dreams"  EmptyСря Май 30, 2012 7:28 pm by Кали

» Преди година в Банкок,Тайланд.
Клуб "Purple Dreams"  EmptyВто Май 29, 2012 8:43 pm by Natalie.

» Записване за Масовото РП !
Клуб "Purple Dreams"  EmptyВто Май 29, 2012 8:38 pm by Rosalie Cullen

» И от този момент нататък всичко придоби смисъл ...
Клуб "Purple Dreams"  EmptyВто Май 29, 2012 4:51 pm by -Richard Swan

- V.I.P -
Клуб "Purple Dreams"  4802546m
Staff
Клуб "Purple Dreams"  4803146B
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 13, на Пон Май 21, 2012 8:17 pm

Клуб "Purple Dreams"

3 posters

Go down

Клуб "Purple Dreams"  Empty Клуб "Purple Dreams"

Писане by Елена Гилбърт Сря Май 16, 2012 6:32 pm

Клуб "Purple Dreams"  Bec461dcb6e376b84d04374c6ff5151b_700x465
Елена Гилбърт
Елена Гилбърт
Admin

Брой мнения : 49
Join date : 16.05.2012

Всичко за героите
Име:
Години:
Най-важно за героя:

Върнете се в началото Go down

Клуб "Purple Dreams"  Empty Re: Клуб "Purple Dreams"

Писане by Кали Чет Май 24, 2012 6:37 pm

Имах нужда от нещо за пиене, макар и да знаех, че нужното количество алкохол, за да ме замае дори трябва да е доста голямо. Накрая най-много в бара да ме помислят за пияница, а аз дори да не съм замаяна. Влязох и преди да направя няколко крачки навътре, обходих създанията с поглед. Да, може би по-презрителен, отколкото трябваше, но аз бях богиня. Те - нищожества. Поне повечето. Имаше и хора, те бяха най-незначителните в моите очи. Повечето индивиди се дръпнаха от пътя ми и седнах на бара.
-Водка. Двойна - казах на бармана, който видимо беше учуден от ситуацията. Влизането ми в бара просто си беше странно, а той беше човек, който и понятие си нямаше коя съм.
-Трябва ли да те убия, за да си получа водката? - попитах го и повдигнах вежди. Май му звучеше забавно, но аз изобщо не се шегувах. Обикновено действах без да говоря или мисля много много, ама барманчето беше секси и само тпова го спасяваше в момента. Иначе както ми беше кофти настроението най-много да получи еднопосочна екскурзия до гробището.
Кали
Кали

Брой мнения : 22
Join date : 24.05.2012

Върнете се в началото Go down

Клуб "Purple Dreams"  Empty Re: Клуб "Purple Dreams"

Писане by Samara. Чет Май 24, 2012 7:00 pm

Самара пристъпи крачка напред. Големите й сини очи арогантно обходиха всички в бара. Любопитство, погнуса, учудване. Ах , тези човешки същества нямаха равни..Пълни глупаци в очите на госпожица Карио. Разбира се, разбира се, тя точно на това се надяваше по простата причина, че я забавляваха по един особен начин. Хах, глупаци ! Толкова наивни, толкова човечни..
Още няколко умопомрачителни крачки от страна на мис. Изящните й токчета, фино затракаха по пода на заведението. Тя ги чуваше, всеки един звук.. Но уви, музиката бе твърде силна, за да може простолюдието да дочуе величието на стъпките й... Отметна кичур коса. Миризмата от ароматният й парфюм бързо долетя до нея. Погали всичките й сетива. Ах, какво его.. Какво самочувствие !
- Отново те засичам в бар, мис.. - подсмихна се зловещо и нежно целуна бузата на богинята. Настани се до нея и преценитлно погледна бармана.. Даде му знак само с поглед.. О, и то какъв.. Груб, пълен със злоба и въпреки това омаен и прекрасен по един особено важен начин..
Samara.
Samara.

Брой мнения : 15
Join date : 19.05.2012

Всичко за героите
Име:
Години:
Най-важно за героя:

Върнете се в началото Go down

Клуб "Purple Dreams"  Empty Re: Клуб "Purple Dreams"

Писане by Кали Чет Май 24, 2012 7:07 pm

-Да не си си мислела, че ще ме откриеш на опера, красавице? - попитах я и повдигнах вежди, след което й върнах целувката по бузата.
Местата, по които можеха да ме видят бяха барове, клубове или гробището. Поне най-често бях по тези места. Хубаво градче, поне имаше доста заведения. Винаги можеше и повече, това беше моят принцип.
-Не е от най-пъргавите - казах на Самара и хвърлих поглед към бармана.
-Но пък има секси задник, не мислиш ли? - стрелнах въпроса си секунди след това и наклоних преценяващо глава, оглеждайки бармана за кратко.
След малко пред нас цъфнаха поръчките ни. Най-накрая, бях изгубила търпение, а то по принцип не ми беше в изличък. Вдигнах чашата си и я чукнах в тази на древната вампирка, след което отпих една сравнително голяма глътка от спиртната напиитка.
Кали
Кали

Брой мнения : 22
Join date : 24.05.2012

Върнете се в началото Go down

Клуб "Purple Dreams"  Empty Re: Клуб "Purple Dreams"

Писане by Samara. Чет Май 24, 2012 7:27 pm

Карио преценяващо огледа непознатият младеж, който бе решил да се заеме с поръчката им по възможно най - бавния начин. Разбира се, разбира се.. Самара оценяваше красивите мъже, онези сексапилните.. Които успяваха да я оставят без дъх, но уви. Този младеж не бе от тях. Имаше своя чар, но не бе достатъчно..
- Права си.. Но това никога не е достатъчно.. ? - намигна й древната. Погледа й мигновено проследи двете чаши с алкохол, които преждевременно се плъзнаха пред нея. Самодоволната усмивка се разля на лицето , придавайки й такова детинско изражение.
- Е, какво те води точно в "Пърпъл Дрийм" ? - попита тихо. Снижи гласа си непредвидено, някакъв странен инстинкт изграден през годините, който никак не й прилягаше.. Ах, та прекрасният й меден глас трябваше да бъде чут от всекиго.. Тя го знаеше и го одобряваше, но рядко говореше в присъствието на непознати.. Само най - важното !
Samara.
Samara.

Брой мнения : 15
Join date : 19.05.2012

Всичко за героите
Име:
Години:
Най-важно за героя:

Върнете се в началото Go down

Клуб "Purple Dreams"  Empty Re: Клуб "Purple Dreams"

Писане by Кали Чет Май 24, 2012 8:31 pm

Кимнах с глава в знак на съгласие.
-Дааа, това никога не е достатъчно, но пък от една страна е достатъчно задоволително.. поне отчасти - казах, оставяйки чашата си на бара пред мен
Попита ме какво ме води точно тук. Хмм, нищо конкретно не беше. Не бях си правила планове да дойда точно в този клуб, но ето че така се случи.
-Ами да ти кажа честно.. беше ми най-близо, а аз наистина много исках една водка - казах и се засмях за кратко.
Просто си бях наумила, че ми се пие и исках по-бързо да получа това, което желаех. В случая - просто пиене.
Огледах бара до нас, не бяха останали хора, или по-скоро същества. Защото хората се брояха на пръстите на еднатака. Явно не ни се носеше добра слава и гледаха да са на безопасно разстояние от нас.
-Май си изгонихме потенциалната компания. Чудя се дали да заплача от мъка? - казах и завъртях иронично очи. Ама много забележимо иронично..
Кали
Кали

Брой мнения : 22
Join date : 24.05.2012

Върнете се в началото Go down

Клуб "Purple Dreams"  Empty Re: Клуб "Purple Dreams"

Писане by Samara. Пет Май 25, 2012 12:12 pm

Красивият смях на Богинята се разнесе наоколо съвсем за кратко, което пък механично допринесе за усмивката на Самара. Тя обичаше този смях от дъното на черната си душа.. Познаваше госпожица Кали едва ли не от началото на новият си живот.. Разбира се, разбира се, виждаха се толкова рядко през хилядолетията.. Ах, проклети задължения ! Винаги заставаха на пътя им ! Всяко изискващо все повече и повече внимание !
- Трябва да спреш с пиенето.. - промърмори вампира. Сериозният й глас прокънтя в помещението с цялата си твърдост и строгост. Малкото останали създания се втренчиха в нея все пак дочули заповедническият й тон. Мис избухна в смях, надсмиваше се на собствените си думи.. Ах, нима тя самата можеше да се откаже от скъпоценните си цигари, че принуждаваше не кой да е, а самата Богиня на смъртта.. Никой не се ослуша повече, а някои дори се изплъзнаха "незабелязано" през изхода на заведението.. Нима древните госпожици бяха толкова страшни !? Ах, какво невъзпитание от страна на простолюдието !
- Опа.. - подсмихна се невинно. Огледа се отново.. - Страхливи глупаци.. - подбели очи , за да подхранва иронията на Кали..
Скришно бръкна в малката кожена чантичка, висяща на рамото й. Прецизните й движения бързо я доведоха до целта й. Толкова безшумно и незабелязано успя да извади малка кутийка с цигари. Запалката щракна зловещо осветявайки лицето й..
Samara.
Samara.

Брой мнения : 15
Join date : 19.05.2012

Всичко за героите
Име:
Години:
Най-важно за героя:

Върнете се в началото Go down

Клуб "Purple Dreams"  Empty Re: Клуб "Purple Dreams"

Писане by Кали Пет Май 25, 2012 12:24 pm

Засмях се заедно със Самара. Сякаш си мислеше, че наистина някога бих спряла пиенето. Но въпреки това побутнах чашата настрани.
-Нека го направим така.. аз спирам пиенето, но ти спираш цигарите - казах аз, поставяйки показалец под брадичка, обръщайки глава към древната си приятелка, поглеждайки я с преценяващ поглед.
Пресегнах се, взимайки запалената й цигара и я задържах между показалеца и средния си пръст.
-Е, имаме ли сделка? - подсмихнах се при мисълта да знам, че нямаше да се съгласи на това. Нали така?! Тя, както и аз, не можехме да се откажем от тези малки, но така приятни пороци, които бяха станали част от житова ни. От този вековен живот. Само да не вземе да приеме думите ми насериозно. Не можех да си се представя без нещо за пиене, нито пък нея без цигара между устните й.
Кали
Кали

Брой мнения : 22
Join date : 24.05.2012

Върнете се в началото Go down

Клуб "Purple Dreams"  Empty Re: Клуб "Purple Dreams"

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите