Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Вашите форуми.
Дългият кей  EmptyПет Авг 24, 2012 6:11 pm by Francesca Elia;

» Приятели ..
Дългият кей  EmptyНед Юни 03, 2012 7:57 pm by Rebekah Mikaelson ♥

» Im SEXY and I know it ( SPAM ) Vol.1
Дългият кей  EmptyСъб Юни 02, 2012 6:28 pm by Rosalie Cullen

» Преди 3 месеца; Колорадо
Дългият кей  EmptyЧет Май 31, 2012 7:04 pm by Katharina von Bismark

» Търси се Мод
Дългият кей  EmptyЧет Май 31, 2012 1:38 pm by Rebekah Mikaelson ♥

» Преди 2 години в Лас Вегас
Дългият кей  EmptyСря Май 30, 2012 7:28 pm by Кали

» Преди година в Банкок,Тайланд.
Дългият кей  EmptyВто Май 29, 2012 8:43 pm by Natalie.

» Записване за Масовото РП !
Дългият кей  EmptyВто Май 29, 2012 8:38 pm by Rosalie Cullen

» И от този момент нататък всичко придоби смисъл ...
Дългият кей  EmptyВто Май 29, 2012 4:51 pm by -Richard Swan

- V.I.P -
Дългият кей  4802546m
Staff
Дългият кей  4803146B
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 13, на Пон Май 21, 2012 8:17 pm

Дългият кей

3 posters

Страница 1 от 3 1, 2, 3  Next

Go down

Дългият кей  Empty Дългият кей

Писане by Елена Гилбърт Сря Май 16, 2012 6:16 pm

Дългият кей  Land%20(61)
Елена Гилбърт
Елена Гилбърт
Admin

Брой мнения : 49
Join date : 16.05.2012

Всичко за героите
Име:
Години:
Най-важно за героя:

Върнете се в началото Go down

Дългият кей  Empty Re: Дългият кей

Писане by Дийн Уинчестър Нед Май 20, 2012 1:05 pm

Мислех да се помотая на където ме отвее вятъра. Не познавах много добре града, но беше време вече да го опозная повече. Бях наясно с всички дебнещи същества, такава ми беше и причината да бъда тук за известно време. Бях и добре подготвен, за това спокойно тръгнах напред, като се разхождах бавно. Предполагах, че бях някъде към плажа, защото се виждаше и морето наблизо. Предпочитах да бъда на някое по-спокойно място, но веднага щом съзрях кея ми хареса идеята да отида до там. Беше си доста голям и наоколо беше твърде спокойно, нямаше почти хора. Седнах точно в края на кея и се загледах в пространството, като от време на време се заглеждах в образа си във водата.
Дийн Уинчестър
Дийн Уинчестър

Брой мнения : 70
Join date : 20.05.2012

Върнете се в началото Go down

Дългият кей  Empty Re: Дългият кей

Писане by Elizabeth Dane. Нед Май 20, 2012 1:13 pm

Последното което помнех бе как един демон ме бе вързал за един стол,изтезавайки ме по нареждане на Дита. Помнех как крещях,за да спре,да ме остави. Аз бях безпомощна. Какво можеше да постигне един смъртен грях срещу нещо по-силно от него? Не съжалявах за нито едно престъпление,което бях извършила,защото всичките бяха извършени от любов. Усещах ножа,който се забиваше все по-дълбоко и по-дълбоко в коремът ми,докато не изгубвах съзнание,а след това всичко се повтаряше. Усетих студенина,мокро.. все едно потъвах. Вода. Имаше вода около мен. като че ли нещо ме дърпаше надолу,но.. не се предавах. Отворих очи едвам,едвам и започнах да плувам нагоре,докато не излязох на повърхността,пред един Кей. Щом погледнах нагоре,видях познато лице. Дийн. Той ме бе спасявал на няколко пъти от тези същества,не знаеше какво съм.. а и не исках да му казвам. Очите ми се врязаха точно в неговите,а едната ми ръка хвана една от дъските на кея.
Elizabeth Dane.
Elizabeth Dane.

Брой мнения : 36
Join date : 19.05.2012

Всичко за героите
Име:
Години:
Най-важно за героя:

Върнете се в началото Go down

Дългият кей  Empty Re: Дългият кей

Писане by Дийн Уинчестър Нед Май 20, 2012 2:07 pm

За малко затворих очите си, но в следващия момент чух някакво по-шумно мърдане на водата. Отворих разсеяно очи и в този момент пред очите ми беше Елизабет, която.. идваше от водата?! Веднага се изправих и я хванах, за да й помогнах без да казвам нищо.
- Божичко, какво ти се е случило?
Погледнах я стреснато, като огледах тялото й за видни следи. Какво ще търси точно във водата? Какво е правила там?
- Някой те изхвърли във водата? Кой ти го причини?!
Задавах много бързо въпросите си, без да обмислям ситуацията. Кой знае какво й се е случило и кой й го е причинил това.
- Кажи ми само име! Ще го убия!
Дийн Уинчестър
Дийн Уинчестър

Брой мнения : 70
Join date : 20.05.2012

Върнете се в началото Go down

Дългият кей  Empty Re: Дългият кей

Писане by Elizabeth Dane. Нед Май 20, 2012 2:23 pm

Едвам дишах,дори не можех да събера въздух,за да му кажа каквото и да било. Усетих как ръката му здраво хваща моята и вече можех да дишам малко по-спокойно. Раната в корема ми бе прикрита,така че да не се стряска или нещо подобно.
- Дийн.. - промълвих едвам,едвам. - Спокойно.. до..бре съм. - вода примесена с кръв бе заседнала в гърлото ми,карайки ми да кашлям. Обърнах се на другата страна,за да не гледа,не исках да ме гледа така.
- Демони.. бяха демони.. - казах малко след това,отпускайки глава върху коленете му. Той си имаше достатъчно проблеми,за да убива моите врагове. - По нареждане на.. една богиня. Скоро ще ме намерят.. за това е по-добре да се махнеш.. няма а ти хареса гледката. - промърморих,гледайки очите му. Едната ми ръка се повдигна едвам едвам и нежно погали бузата му,а по лицето ми се разля лека усмивка. - Поне ще умра с красавец до себе си.
Elizabeth Dane.
Elizabeth Dane.

Брой мнения : 36
Join date : 19.05.2012

Всичко за героите
Име:
Години:
Най-важно за героя:

Върнете се в началото Go down

Дългият кей  Empty Re: Дългият кей

Писане by Дийн Уинчестър Нед Май 20, 2012 3:22 pm

- Няма значение..
Гледах я с притеснителен поглед, като говорех много тихо. Нещо се беше случило с нея и трябваше да разбера как да й помогна. Нямаше да я оставя сега, кой знае в какви проблеми се е навлякла. Не мислех да я зарежа сама с проблемите й, а щях да й помогна този път каквото и да струваше това. Можех да съм обикновен човек, но не бях толкова обикновен и въобще не бях за подценяване дори от най-силния.
- Няма да те оставя сама, ще ти помогна този път. Обещавам.
Прегърнах я нежно, за да не ме накара да си тръгвам. Щом беше в беда, а аз бях насреща - щях а й помогна на всяка цена.
- Позволи на този красавец да ти помогне този път тогава.
Дийн Уинчестър
Дийн Уинчестър

Брой мнения : 70
Join date : 20.05.2012

Върнете се в началото Go down

Дългият кей  Empty Re: Дългият кей

Писане by Elizabeth Dane. Нед Май 20, 2012 3:33 pm

Имаше значение.. те щяха да го убият без да им мигне окото. Още повече,че главата му бе желана от дълго време. Не биваше да обещава.. Точно когато се опитвах да го избутам,за да си тръгне,ме прегърна по възможно най-нежният начин. Тогава разбрах,че нямаше да тръгне. Сгуших се. За момент просто исках да бъда едно нормално момиче,което бе сгушено в чаровното момче,което туко що я бе спасило.
- Тогава.. трябва да знаеш.. че не помагаш на човек. - пуснах го от своята прегръдка,чакайки да ме изпусне всеки момент.. да си тръгне. Той бе ловец,а аз бях нещо,което той ловеше. - Аз.. не съм човек.. за това върви. Моля те. Не искам да съм виновна за смъртта ти,още повече,че не бих си го простила. - в умът ми изпулва последният път в който се бяхме видели. Бях признала,че имам чувства към него.. но не му позволих да направи нещо,дори не го изслушах,просто тръгнах,за да не го нараня. Бях близо до вилата си.. ако можех да стигна сама,всичко щеше да бъде наред,той бе ходил там един-два пъти.. надявах се да не си спомни.
Elizabeth Dane.
Elizabeth Dane.

Брой мнения : 36
Join date : 19.05.2012

Всичко за героите
Име:
Години:
Най-важно за героя:

Върнете се в началото Go down

Дългият кей  Empty Re: Дългият кей

Писане by Дийн Уинчестър Нед Май 20, 2012 4:35 pm

- Стига глупости..
Опитах се да се разсмея до колкото можех, но бързо изчезна смеха ми. Повече се притеснявах, а в такива моменти дори и на сила не можех да се засмея. Сякаш беше толкова трудна задача, че е непостижима. Предполагах, че и тя го знаеше, за това на моменти изглеждах глупаво когато се разсмея в някаква сериозна ситуация.
- Не ти вярвам. Знам, че го казваш, само и само да се махна оттук и да те оставя, но няма да ти дам да се измъкнеш този път!
Погледнах я убедително в очите. Какво имаше предвид с това? Да е някакво същество? Нее, не беше възможно.. а дали ми четеше мислите? Ако ги четеше сега.. дори в момента беше ужасно красива, макар и цялата да беше измокрена.
- Превърнали са те в демон? Кой?! Кой сега те контролира?!
Дийн Уинчестър
Дийн Уинчестър

Брой мнения : 70
Join date : 20.05.2012

Върнете се в началото Go down

Дългият кей  Empty Re: Дългият кей

Писане by Elizabeth Dane. Нед Май 20, 2012 4:48 pm

- Аз съм просто човешка емоция.. - казах малко след това. - Не го казвам ей така.. аз..аз.. създадена съм така. С това тяло.. - говорех несвързано,защото едвам събирах мислите си. Бях разсеяна от болката,която не спираше. Притисках корема си,докато се придържах за него. Очите ми се наляха със сълзи,които не възнамерявах да пророня. - Проклета човешка емоция.. Това бях за всеки срещнат.. за това не ти казах.. исках да съм различна за теб. - той знаеше какво изпитвам.. бях си обещала,че след Посейдон не бих загледала никой друг.. до сега. - Аз съм.. Похот.. смъртен грях.. и много бих искала да ти се извиня.. но сега трябва да ми помогнеш,за да стигнем до вилата ми. - казах набързо,подпирайки се за него. От коремът ми веднага започна да шурти кръв но я придържах с едната ръка,а с другата държах неговата.
Когато стигнахме до вилата набързо извадих ключа изпод изтривалката и я отключих. Направих му път,а след това заключих зад себе си и тръгнах към кухнята,където държах аптечката си. - Бих ти наляла сама нещо,но.. - промълвих малко гузно,повдигайки роклята си нагоре. Щом я свалих веднага взех аптечката от където взех една игла,приготвих я и с големи усилия започнах да зашивам раната.
Elizabeth Dane.
Elizabeth Dane.

Брой мнения : 36
Join date : 19.05.2012

Всичко за героите
Име:
Години:
Най-важно за героя:

Върнете се в началото Go down

Дългият кей  Empty Re: Дългият кей

Писане by Дийн Уинчестър Нед Май 20, 2012 5:27 pm

Докато й помагах да идем до вилата, опитвах да не мисля за казаното от нея. Как така тя щеше да бъде един от смъртните грехове? Държеше се съвсем нормално за един обикновен човек. Беше странно да знае за всички същества, но.. не можех да го проумея. Смятах, че тези демони са й направили нещо, за да говори така.
- А.. оу, не, няма проблем, не съм жаден..
Започнах леко нервно да си играя с ръцете си и пръстите си, като я гледах докато се опитваше да спре раната.
- Не.. не трябва ли като си същество.. раната да заздравява сама?
Говорех с разтреперен глас, като се приближих по към нея, за да погледна как се справя. Не ми беше гадно, защото точно такива работи аз самия ги причинявах на същества и съм се нагледал на разни гледки.
- Хей.. не се мъчи, искаш ли помощ?
Дийн Уинчестър
Дийн Уинчестър

Брой мнения : 70
Join date : 20.05.2012

Върнете се в началото Go down

Дългият кей  Empty Re: Дългият кей

Писане by Elizabeth Dane. Нед Май 20, 2012 6:26 pm

Съвсем се оплитах с тези конци. Бе ми писнало да се боря постоянно срещу онези същества. Исках просто спокоен живот.. нормален. А не постоянно да се самозашивам.. постоянно да бягам и да не мога да мигна нощем,защото си нямах на представа дали щях да отворя очи на сутринта.
- Израснах в Олимп.. - започнах тихо,подавайки му иглата,за да ме до зашие. - Да.. и той съществува. Заедно с боговете там. Афродита ме мразеше,защото Посейдон се навърташе около мен.. което си бе нормално.. -засмях се,а след това се хванах леко за корема,там където нямах рана. - Защото съм похот.. Накрая се влюбих в него.. проявих човешка емоция и си платих за това. Той бе с мен около година и нещо,а след това ме изостави. Афродита ме прогони в недрата на земята и ме приспа за няколко месеца,докато един Ангел не ме освободи.. казвайки ми че имам важна работа и точно тогава се натъкнах на теб и брат ти. - отместих поглед от него. Не исках да ме съди за това което бях.. просто исках да съм нормално момиче.
Elizabeth Dane.
Elizabeth Dane.

Брой мнения : 36
Join date : 19.05.2012

Всичко за героите
Име:
Години:
Най-важно за героя:

Върнете се в началото Go down

Дългият кей  Empty Re: Дългият кей

Писане by Дийн Уинчестър Нед Май 20, 2012 6:36 pm

- Доста.. ъмм.. странна история..
Загледах се за момент накрая към нея, но върнах погледа си към иглата и конците. Бях сръчен с ръцете и бързо се справих с раната и шиенето. Все още ми беше трудно да приема това, но нямаше и да избягам. Късно беше, познавах я толкова добре, че просто нямаше на къде. Пък и не исках да я оставям..
- Спокойно сега, няма да те оставя, малката.
Усмихнах се с полу-усмивка, като повдигнах брадичката й, за да не си криви погледа от моя.
- Оправих конците и раната, сега мисля, че си по добре. Също и я измих с чиста вода и се надявам сега да ти мине напълно.
Дийн Уинчестър
Дийн Уинчестър

Брой мнения : 70
Join date : 20.05.2012

Върнете се в началото Go down

Дългият кей  Empty Re: Дългият кей

Писане by Elizabeth Dane. Нед Май 20, 2012 7:08 pm

Аз трябваше да пазя него.. а не той мен. Знаех,че и сам можеше да се оправя,но.. имаше нужда и от някой които да се грижи за него. Усмихнах се лекичко щом чух,че не би ме изоставил дори сега. Опитвах се да избегна погледа му,но той направи така,че отново да се взирам в тези прекрасни пъстри очи. Разбирах какво намираха всички момичета в него. След това започна да ми обяснява какво бе направил с раната,опитвах се да го слушам,но просто се радвах на присъствието му.. на това колко по-спокойно ми бе когато бе до мен. Прегърнах го импулсивно.
- Благодаря ти.. наистина много. - промълвих след това. Съвсем леко се помръднах,без да отпускам от прегръдката и загледах очите му.. - Явно.. винаги ще си на точното място за да ме спасиш. - казах малко по-тихо,преглъщайки тежко. Целунах бузата му леко,а след това се усмихнах.
Elizabeth Dane.
Elizabeth Dane.

Брой мнения : 36
Join date : 19.05.2012

Всичко за героите
Име:
Години:
Най-важно за героя:

Върнете се в началото Go down

Дългият кей  Empty Re: Дългият кей

Писане by Дийн Уинчестър Нед Май 20, 2012 7:44 pm

- Няма защо.
Отвърнах изненадано на прегръдката й и се усмихнах повече. Беше хубаво някой да ти благодари. Повечето не го правеха, а хората щяха да ме взимат за откачалка ако им обяснявам какво правя, за да се изхранвам.
- Просто съм тайно Супермен и просто знам в кой момент трябва да се появя и на кое място ще е най-добре.
Как ли щях да изглеждам с червеното наметало и синия костюм? Може би щеше да ми върви. СуперДийн, дамите щяха да ми се лепят като пчели на мед.
- Но наистина няма за какво.
Дийн Уинчестър
Дийн Уинчестър

Брой мнения : 70
Join date : 20.05.2012

Върнете се в началото Go down

Дългият кей  Empty Re: Дългият кей

Писане by Elizabeth Dane. Нед Май 20, 2012 7:53 pm

Засмях се на детинското му обяснение и го пуснах. Все някога нямаше да може да ме спаси. Знаех,че и моят ден щеше да дойде,просто се радвах,че не бе днес. Пуснах го от прегръдката и се запътих към барчето Извадих две чаши в които сложих по две кубчета лед и налях бърбън. Седнах на плота в кухнята. Подадох му едната чаша и чукнах моята в неговата.
- За моя супергерой. - смигнах му и отпих от чашата. усетих как цялото ми тяло изтръпва,а течността го сгряваше.
- Скоро ще си купувам къща в града.. ако нямаш къде да идеш,можеш да се нанесеш у нас. Знам,че не си от постоянното присъствие,но.. все пак. - засмях се,поглеждайки чашата. Имах чувството,че ще се изчервя като някоя гимназистка всеки момент. - Къде е.. брат ти? - попитах малко след това.
Elizabeth Dane.
Elizabeth Dane.

Брой мнения : 36
Join date : 19.05.2012

Всичко за героите
Име:
Години:
Най-важно за героя:

Върнете се в началото Go down

Дългият кей  Empty Re: Дългият кей

Писане by Дийн Уинчестър Нед Май 20, 2012 8:46 pm

- За.. мен.
Засмях се самодоволно и отпих от питието, като почти го изпих, но оставих малко. Поне алкохола винаги можеше да ни спаси от каквито и да е ситуации.
- Добра идея, мерси. Всъщност ще се навия на тази идея. А и тук май ще се задържа повече, защото.. имам доста работа, а дойдох само преди седмица. Има да убивам още доста същества като теб.
Ухилих се, но май не прозвуча както трябваше. По-скоро беше нещо като шега, но и нещо като истина и.. да, беше неловко определено.
- Той.. брат ми.. не го знам. Май си има семейство, май не. Изгубили сме връзка още от 2 години близко.
Дийн Уинчестър
Дийн Уинчестър

Брой мнения : 70
Join date : 20.05.2012

Върнете се в началото Go down

Дългият кей  Empty Re: Дългият кей

Писане by Elizabeth Dane. Пон Май 21, 2012 9:46 am

Засмях се,наистина тук имаше доста за убиване. Радвах се,е ще се имам компания за известно време.
- Аз също съм тук за малко.. не стоя винаги в един град.. ако го правех до сега щях да съм мъртва. - допих питието си и се усмихнах. Раната ми вече бе доста по-добре. Зарастваше лека по лека.
- Това не е хубаво.. - казах след като разбрах,че със сам нямат връзка. - Може би и ти трябва да помислиш за семейство.. светът винаги ще е в опасност.. не може винаги да го спасяваш от.. нас. - усмихнах се леко. - аз също не съм говорила с братята и сестрите си,но от векове. Знам какво е да си сам.
Elizabeth Dane.
Elizabeth Dane.

Брой мнения : 36
Join date : 19.05.2012

Всичко за героите
Име:
Години:
Най-важно за героя:

Върнете се в началото Go down

Дългият кей  Empty Re: Дългият кей

Писане by Дийн Уинчестър Пон Май 21, 2012 10:18 am

- О, за мен не е проблем да бъда сам.
Засмях се неловко и разсеяно отпих от питието си, като го изпих всичкото. Не, че се мразехме със Сам, но той все искаше тези неща със семейството и всичко и не можехме да го откажем от тази идея. Не знам какво го прихвана с това, но ми се струваше глупаво. Един ловец не можеше да има семейство, постоянно щеше да е в риск заради него и рано можеше да ги изгуби.
- Свикнал съм да бъда по-самотен. Не, че не обичам компании, но си падам малко самотник.
Огледах се и спрях погледа си към нейния.
Дийн Уинчестър
Дийн Уинчестър

Брой мнения : 70
Join date : 20.05.2012

Върнете се в началото Go down

Дългият кей  Empty Re: Дългият кей

Писане by Elizabeth Dane. Пон Май 21, 2012 4:06 pm

- Някой ловци отглеждат прекрасни семейства.. които оцеляват. - казах малко по-тихо. Просто.. Той нямаше никого. В момента имаше една стара приятелка,която щеше да приключи курса когато демоните престанеха да се лигавят. Не исках винаги да остава сам.
- Просто.. знам че и така си щастлив. И знам,че мразиш някой да се меси,но.. Все някога и мен няма да ме има.. някой трябва да се погрижи за теб. - отново леко погалих бузата му. - Какво искаш да правим? Имаме доста свободно време.. по-добре съм.
Elizabeth Dane.
Elizabeth Dane.

Брой мнения : 36
Join date : 19.05.2012

Всичко за героите
Име:
Години:
Най-важно за героя:

Върнете се в началото Go down

Дългият кей  Empty Re: Дългият кей

Писане by Дийн Уинчестър Пон Май 21, 2012 5:33 pm

- Добре тогава, ще си избера семейство с теб, тъкмо ти май не можеш да имаш деца, така че няма да ни се пречкат. Перфектното семейство!
Загледах се замечтано през прозореца на шега. Странна и шантава идея, пък и нали имала чувства към мен, което все още ми звучеше дори след толкова време нереално странно. Някак трудно за вярване беше.
- Можем да си спретнем едно малко семейство, но вместо деца ще отглеждаме зайци и ще ги храним с моркови и жива плът от съществата, които постоянно убивам. Перфектна идея, нали!
Погледнах я отново ухилено, надявайки се да не я отблъсна с тази глупава идея, която имах.
Дийн Уинчестър
Дийн Уинчестър

Брой мнения : 70
Join date : 20.05.2012

Върнете се в началото Go down

Дългият кей  Empty Re: Дългият кей

Писане by Elizabeth Dane. Пон Май 21, 2012 5:45 pm

Перфектната семейна картина за мен! Разсмях се на няколко пъти,докато кимах доста сериозно с глава.
- Абсолютно! Ще си отворим и автосалон където зайците ще работят и ще почистват колите. - засмях се отново. - Може да си вземем и куче.. хъски? Всяка сутрин ще скача на леглото,за да те оближе целия,докато не повдигнеш секси задничето си ,за да го разходиш. - налях си още малко бърбън и отпих от него все още развеселена. - Ще ти помагам за убийствата,ще пътувам заедно с теб,по някой път ще задигаме и някое друго шише с уиски и накрая ще се връщаме при зайците и кучето.
Elizabeth Dane.
Elizabeth Dane.

Брой мнения : 36
Join date : 19.05.2012

Всичко за героите
Име:
Години:
Най-важно за героя:

Върнете се в началото Go down

Дългият кей  Empty Re: Дългият кей

Писане by Дийн Уинчестър Пон Май 21, 2012 6:16 pm

- И вечер да се прибирам толкова пиян, а ти да ме чакаш на вратата с бухалката.
Май не беше хубаво да й давам такива съвети, че да не вземе наистина не само с бухалка, ами и с пистолет да ме чака.
- И да сгафя още повече, като се усеща женски аромат от мен и да имам червило на врата и да ме спукаш от бой.
Подсмихнах се арогантно, като се изместих да оставя чашата в мивката.
- Ууу ще получавам и безплатен стриптийз!
Дийн Уинчестър
Дийн Уинчестър

Брой мнения : 70
Join date : 20.05.2012

Върнете се в началото Go down

Дългият кей  Empty Re: Дългият кей

Писане by Elizabeth Dane. Пон Май 21, 2012 6:23 pm

- Само бухалка няма да ти стигна.. - казах,като леко го пернах по рамото,а след това се подсмихнах. Добри идеи ми даваше,щях да знам как да се справям с него.
- А я си представи,че намериш някой друг мъж в леглото ни. Тогава ще сме напълно квит. - казах шеговито,скачайки от плота на пода. Докато все още бе при мивката го притиснах съвсем леко към плочките.
- Стриптийз от похотта? Интересно.. все още не си ме целунал,за да видиш харесва ли ти,но за стриптийз говорим.
Elizabeth Dane.
Elizabeth Dane.

Брой мнения : 36
Join date : 19.05.2012

Всичко за героите
Име:
Години:
Най-важно за героя:

Върнете се в началото Go down

Дългият кей  Empty Re: Дългият кей

Писане by Дийн Уинчестър Пон Май 21, 2012 7:26 pm

- Да знаеш, че не съм особено ревнив, но ако това стане, кълна се ще измета всеки в тази къща и не, не се шегувам.
Погледнах я по-остро и на шега доста злобно, но бързо смекчих физиономията си. Погледнах я и се усмихнах доста срамежливо когато ме притисна така.
- Аз.. ъ.. такова... да, да, ще си спечеля този танц!
Погледнах я все така притеснено, като хванах нежно лицето й и я погледнах за секунди. Трябваше да съм сигурен, че това е точния момент. Дори успявах да вдишвам топлия й, мек дъх, който ме омайваше и накрая просто впих устните си в нейните.
Дийн Уинчестър
Дийн Уинчестър

Брой мнения : 70
Join date : 20.05.2012

Върнете се в началото Go down

Дългият кей  Empty Re: Дългият кей

Писане by Elizabeth Dane. Пон Май 21, 2012 7:41 pm

- Не вярвам,че можеш да набиеш някой,само заради мен. - казах и се подсмихнах. Бе някак нереално.. Не мислех,че наистина би изхвърлил някое момче само защото може би се е оказало в "леглото ни"
- Ами ,хайде.. опитай се да си до спечелиш. - прошепнах му предизвикателно. след това усетих топлите му ръце върху моите студени бузи,срещнах погледа му. усетих как дишането ми започна да се учестява. Тогава усетих устните му. Бях по-сладки от колкото си бях представяла. Целувката ми беше във френски стил,малко по-страстна и все пак нежна. Обвих ръце около кръста му,притискайки го към себе си. След известно време,когато целувката свърши се подсмихнах.
- Ти май наистина много искаш този танц..
Elizabeth Dane.
Elizabeth Dane.

Брой мнения : 36
Join date : 19.05.2012

Всичко за героите
Име:
Години:
Най-важно за героя:

Върнете се в началото Go down

Дългият кей  Empty Re: Дългият кей

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 3 1, 2, 3  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите